Слухати
Слухати

Золотарьов і Луценко у "Великому вечорі" з Мартиросяном (13.11)

13.11.2017

З гостями програми обговорили законопроекти про відновлення державного суверенітету України і бюджет-2018, зустріч Волкера з Сурковим в Белграді, миротворчу місію ООН на Донбасі, законопроект про зміну процедури призначення голів місцевих держадміністрацій, новину про те, що в місті Сміла на Саакашвілі була здійснена спроба нападу "тітушек".

Андрій Золотарьов заявив, що бюджет на 2018 рік не викликає у нього оптимізму.

"На жаль, оптимізму бюджет-2018 не додає. Все-таки тривідсоткове зростання... Але звідки його будуть черпати? Оскільки на науково-дослідні розроблення в Україні витрачається приблизно в 20 разів менше, ніж в Євросоюзі і в сім разів менше, ніж за світовими мірками. Тобто, ми витрачаємо на науку і розробку в кілька разів менше, ніж навіть африканські країни. 2019 рік - це піковий рік по виплатах зовнішніх боргів. Звідки візьметься це зростання?", - сказав політолог.

Також, за словами Золотарьова, економічного націоналізму в Україні зараз не проглядається.

Крім цього, політолог звернув увагу, що друге читання законопроекту про бюджет завжди викликає більше конфліктів.

"Завжди друге читання бюджету проходить більш конфліктно, оскільки це вже реальні гроші на підході і завжди ми бачимо конфлікт інтересів. 20 років тому так було, так і зараз, тільки апетити зросли" - сказав гість програми.

У свою чергу Ігор Луценко заявив, що Мінський процес - це єдине мирне врегулювання конфлікту на Донбасі.

Також, за словами Луценка, дуже сумно, що зустріч Волкера і Суркова буде проходити без України.

Гості програми "Великий вечір" з Тиграном Мартиросяном - Золотарьов Андрій, політолог і Луценко Ігор, народний депутат України, фракція "Батьківщина".

Подписывайся на NewsONE в Telegram. Узнавай первым самые важные новости.
Loading...