Телепрограмма канала NewsONE

Понеділок

07:00 Новини «Top News»

07:10 Ранкове інформаційне шоу «Ранок»

08:00 Новини «Top News»

08:10 Ранкове інформаційне шоу «Ранок»

09:00 Новини «Top News»

09:10 Ранкове інформаційне шоу «Ранок»

10:00 Новини «Top News»

10:10 Студія LIVE з Ростиславом Сухачовим

11:00 Новини «Top News»

11:10 Студія LIVE з Ростиславом Сухачовим

12:00 Новини «Top News»

12:10 Студія LIVE з Ростиславом Сухачовим

13:00 Новини «Top News»

13:10 Студія LIVE з Оленою Кирик

14:00 Новини «Top News»

14:10 Студія LIVE з Оленою Кирик

15:00 Новини «Top News»

15:10 Студія LIVE з Оленою Кирик

16:00 Новини «Top News»

16:10 “Великий вечір” з Віталієм Диким

17:00 Новини «Top News»

17:10 “Великий вечір” з Віталієм Диким та Діаною Панченко

18:00 Новини «Top News»

18:10 “Великий вечір” з Діаною Панченко

19:00 Новини «Top News»

19:10 “Великий вечір” з Василем Головановим/ Тиграном Мартиросяном

20:00 “Великий вечір” з Василем Головановим/ Тиграном Мартиросяном

21:00 Новини «Top News»

21:10 “Великий вечір” з Василем Головановим/ Тиграном Мартиросяном

22:00  “Суб'єктивні підсумки дня” з Кирилом Куликовим

23:00 Новини «Top News»

23:10 Хронологія з В’ячеславом Піховшеком

00:00 – 06:59 Повтор актуальних програм за день.

Вівторок

07:00  Новини «Top News»

07:10  Ранкове інформаційне шоу «Ранок»

08:00 Новини «Top News»

08:10 Ранкове інформаційне шоу «Ранок»

09:00 Новини «Top News»

09:10 Ранкове інформаційне шоу «Ранок»

10:00 Новини «Top News»

10:10 Студія LIVE з Ростиславом Сухачовим

11:00 Новини «Top News»

11:10 Студія LIVE з Ростиславом Сухачовим

12:00 Новини «Top News»

12:10 Студія LIVE з Ростиславом Сухачовим

13:00 Новини «Top News»

13:10 Студія LIVE з Оленою Кирик

14:00 Новини «Top News»

14:10 Студія LIVE з Оленою Кирик

15:00 Новини «Top News»

15:10 Студія LIVE з Оленою Кирик

16:00 Новини «Top News»

16:10 “Великий вечір” з Віталієм Диким

17:00 Новини «Top News»

17:10 “Великий вечір” з Віталієм Диким та Діаною Панченко

18:00 Новини «Top News»

18:10 “Великий вечір” з Діаною Панченко

19:00 Новини «Top News»

19:10 “Великий вечір” з Василем Головановим/ Тиграном Мартиросяном

20:00 “Великий вечір” з Василем Головановим/ Тиграном Мартиросяном

21:00 Новини «Top News»

21:10 “Великий вечір” з Василем Головановим/ Тиграном Мартиросяном

22:00  “Суб'єктивні підсумки дня” з Надією Савченко

23:00 Новини «Top News»

23:10 Хронологія з В’ячеславом Піховшеком

00:00 Повтор аткуальних програм за день.

Середа

07:00  Новини «Top News»

07:10  Ранкове інформаційне шоу «Ранок»

08:00 Новини «Top News»

08:10 Ранкове інформаційне шоу «Ранок»

09:00 Новини «Top News»

09:10 Ранкове інформаційне шоу «Ранок»

10:00 Новини «Top News»

10:10 Студія LIVE з Ростиславом Сухачовим

11:00 Новини «Top News»

11:10 Студія LIVE з Ростиславом Сухачовим

12:00 Новини «Top News»

12:10 Студія LIVE з Ростиславом Сухачовим

13:00 Новини «Top News»

13:10 Студія LIVE з Оленою Кирик

14:00 Новини «Top News»

14:10 Студія LIVE з Оленою Кирик

15:00 Новини «Top News»

15:10 Студія LIVE з Оленою Кирик

16:00 Новини «Top News»

16:10 “Великий вечір” з Віталієм Диким

17:00 Новини «Top News»

17:10 “Великий вечір” з Віталієм Диким та Діаною Панченко

18:00 Новини «Top News»

18:10 “Великий вечір” з Діаною Панченко

19:00 Новини «Top News»

19:10 “Великий вечір” з Василем Головановим/ Тиграном Мартиросяном

20:00 Велике політичне ток-шоу «Український формат»

23:00 “Суб'єктивні підсумки дня” з Дмитром Співаком

00:00 Повтор актуальних програм за день.

Четвер

07:00  Новини «Top News»

07:10  Ранкове інформаційне шоу «Ранок»

08:00 Новини «Top News»

08:10 Ранкове інформаційне шоу «Ранок»

09:00 Новини «Top News»

09:10 Ранкове інформаційне шоу «Ранок»

10:00 Новини «Top News»

10:10 Студія LIVE з Ростиславом Сухачовим

11:00 Новини «Top News»

11:10 Студія LIVE з Ростиславом Сухачовим 

12:00 Новини «Top News»

12:10 Студія LIVE з Ростиславом Сухачовим 

13:00 Новини «Top News»

13:10 Студія LIVE з Оленою Кирик

14:00 Новини «Top News»

14:10 Студія LIVE з Оленою Кирик

15:00 Новини «Top News»

15:10 Студія LIVE з Оленою Кирик

16:00 Новини «Top News»

16:10 “Великий вечір” з Віталієм Диким

17:00 Новини «Top News»

17:10 “Великий вечір” з Віталієм Диким та Діаною Панченко

18:00 Новини «Top News»

18:10 “Великий вечір” з Діаною Панченко

19:00 «За життя» з Вадимом Рабіновичем

20:30 “Великий вечір” з Василем Головановим та Тиграном Мартиросяном

21:00 Новини «Top News»

21:10 “Великий вечір” з Василем Головановим та Тиграном Мартиросяном

22:00 “Суб'єктивні підсумки дня” з Євгеном Червоненком

23:00 Новини «Top News»

23:10 Хронологія з В'ячеславом Піховшеком

00:00 Повтор актуальних програм за день.

П'ятниця

07:00 Новини «Top News»

07:10 Ранкове інформаційне шоу «Ранок»

08:00 Новини «Top News»

08:10 Ранкове інформаційне шоу «Ранок»

09:00 Новини «Top News»

09:10 Ранкове інформаційне шоу «Ранок»

10:00 Новини «Top News»

10:10 Студія LIVE з Ростиславом Сухачовим 

11:00 Новини «Top News»

11:10 Студія LIVE з Ростиславом Сухачовим 

12:00 Новини «Top News»

12:10 Студія LIVE з Ростиславом Сухачовим 

13:00 Новини «Top News»

13:10 Студія LIVE з Оленою Кирик

14:00 Новини «Top News»

14:10 Студія LIVE з Оленою Кирик

15:00 Новини «Top News»

15:10 Студія LIVE з Оленою Кирик

16:00 Новини «Top News»

16:10 “Великий вечір” з Віталієм Диким

17:00 Новини «Top News»

17:10 “Великий вечір” з Віталієм Диким та Діаною Панченко

18:00 Новини «Top News»

18:10 “Великий вечір” з Діаною Панченко

19:00 Новини «Top News»

19:10 “Великий вечір” з Василем Головановим/ Тиграном Мартиросяном

20:00 “Великий вечір” з Василем Головановим/ Тиграном Мартиросяном

21:00 Новини «Top News»

21:10 “Великий вечір” з Василем Головановим/ Тиграном Мартиросяном

23:00 Новини «Top News»

23:10  “Великий вечір” з Василем Головановим/ Тиграном Мартиросяном

00:00 Повтор актуальних програм за день.

Субота

07:00 Повтор актуальних програм за п'ятницю.

09:00 Студія LIVE

10:00 Студія LIVE

11:00 Студія LIVE

12:00 Новини «Top News»

12:10 Студія LIVE

13:00 Студія LIVE

14:00 Новини «Top News»

14:10 Студія LIVE

15:00 Студія LIVE

16:00 Новини «Top News»

16:10 “Психологія тижня” з Вадимом Колесніковим

17:00 “Дикий і Карасьов”

18:00 Новини «Top News»

18:10 “Дикий і Карасьов”

20:00 “Суб'єктивні підсумки тижня” з Ганною Герман

21:00  “Я так думаю” з Русланом Коцюбою

22:00  Новини «Top News»

22:10 Повтори актуальних програм за тиждень.

Неділя

07:00 Повтор актуальних програм за попередній день.

08:00 Повтор актуальних програм за попередній день.

09:00 Студія LIVE

10:00 Студія LIVE

11:00 Студія LIVE

12:00 Новини «Top News»

12:10 Студія LIVE

13:00 Студія LIVE

14:00 Новини «Top News»

14:10 Студія LIVE

15:00 Студія LIVE

16:00 Новини «Top News»

16:10 Студія LIVE

17:00 “Психологія тижня” з Вадимом Колесніковим

18:00 “Український формат” Велике політичне ток-шоу, ч.1 (повтор)

20:00 “Суб'єктивні підсумки тижня”

22:00   “Український формат” Велике політичне ток-шоу, ч. 2 (повтор)