Слухати
Слухати

Юрій Чебан у "Політиці чемпіонів" зі Славою Вардою (18.06)

19.06.2017

Протягом всієї програми однією з основних тем було питання толерантності українського суспільства.

Відзначимо, що в Києві 18 червня пройшов Марш рівності. Після його завершення на учасника заходу з Ізраїлю з браслетом на руці, що позначає ЛГБТ-спільноту, напали радикально налаштовані люди. Напад стався прямо в ресторані швидкого харчування McDonald's біля станції метро "Площа Льва Толстого". Варто підкреслити, що в результаті поліція відпустила всіх затриманих у ході параду.

Ведучий поцікавився у гостя, чи є він толерантною людиною і чи вважає себе таким.

"Все залежить від ситуації, але я думаю, що так. Я теж ... У всякому разі, намагаюся нею бути. Найчастіше, краще сказати все в очі, ніж у когось за спиною. Що стосується істини, то все рано чи пізно вилізе на поверхню. Кожна людина повинна вирішувати для себе, зважувати всі ризики", - зазначив Чебан.

Також він розповів, з чим зіткнувся в новій для себе тренерській кар'єрі.

"Є багато проблем, коли люди не зв'язані зі спортом люди вирішують проблеми спорту. Гроші в спорт не приходять просто так, вони розходяться по різних галузях ... Я прийшов, щоб зробити так, щоб всі отримували те, що заслуговують ... Ми зв'язані по руках і ногах, в Міністерстві спорту намагаються йти на нам на поступки і допомагати, але процес включення спортсменів до збірної йде дуже повільно", - додав Чебан.

Гість програми "Політика чемпіонів" зі Славою Вардою: український каноїст, заслужений майстер спорту, бронзовий призер Олімпійських ігор 2008 року, дворазовий олімпійський чемпіон 2012 і 2016 років. Єдиний спортсмен в історії Ігор, який двічі виграв змагання на дистанції 200 метрів серед каноїстів-одинаків Юрій Чебан.


Loading...