Слухати
Слухати

"Хронологія дня" з Піховшеком (11.01)

12.01.2018

Під час програми обговорили новину, що президент Німеччини відвідає Бейрут, хід імпортозаміщення в РФ, інформацію, що Гонтареву звинувачують в тому, що вона допомогла Януковичу вивести 1,5 мільярда доларів з України, наміри Ребекки Хармс відвідати Україну, спільні військові навчання в Литві з армією США, пост в Facebook Лариси Сарган щодо релігії в Україні, новину, що Біньямін Нетаньяху хоче зустрітися з Путіним, заява Путіна, що РФ готова передати Україні авіатехніку і кораблі з Криму, санкції США проти РФ.

В'ячеслав Піховшек процитував пости в Facebook журналістів Ігоря Гужви і Володимира Бойка щодо інформації, що Гонтарева допомогла Януковичу вивести 1,5 мільярда доларів з України.

"Журналісти Бойко і Гужва обидва сходяться в одному, що Aljazeera інформацію злили. Схоже логічно. Бойко більш предметний в тому, що це роблять американці, Гужва, який пише про інтерес людей, думка яких для телеканалу не порожній звук, робить висновок, що через цей канал якимось впливовим людям, не виключено в США, бажають донести інформацію про угоди за участю Порошенка і Гонтеревої", - сказав журналіст.

Крім цього, Піховшек вважає, що у Володимира Гройсмана низька компетентність в порівнянні з Анатолієм Кінахом, Валерієм Пустовойтенком, Євгеном Марчуком.

"У Вінниці він, напевно, відповідав своїм здібностям, тут, в Києві ... Ви мене вибачте, але є тільки один приклад гірше Гройсмана - це, звичайно, Яценюк", - сказав журналіст.

Традиційна "Хронологія дня" з журналістом і телеведучим В'ячеславом Піховшеком.

Подписывайся на NewsONE в Facebook. Узнавай первым самые важные новости.

Loading...