Слухати
Слухати

"Хронологія дня" з Піховшеком (10.01)

11.01.2018

У студії обговорили літаки США Б-52 на військовій базі Великобританії, становище російської мови в Казахстані, вибори в Чехії, лінію екстреного зв'язку між Південною Кореєю і КНДР, погром в одеській церкві, новину, що в Москві помер актор Михайло Державін, приватну армію Саудівської Аравії, останній день візиту президента Франції до Китаю, протести у Львівській області, допит Михайла Саакашвілі, дипломатичні перепалки між США і РФ, пост Євгенія Мураєва в Фейсбук, новину, що невідомий кинув гранату в будівлі податкової поліції в Чернівцях.

В'ячеслав Піховшек, коментуючи перейменування площі в Вашингтоні перед посольством РФ в Нємцов-плазу, заявив, що "це досить стара технологія".

"Я ще коли за часів СРСР або практично СРСР навчався в США, то наше посольство, посольство СРСР у Вашингтоні розміщувалося на вулиці Сахарова. У 1980 році, коли радянський уряд вислав в покарання за дессіденстскую діяльність Сахарова з Москви в Горький, академіка Сахарова і його дружину, перейменували рівно один квартал реальної 16 вулиці Вашингтона", - сказав журналіст.

Крім цього, телеведучий додав, що кожен раз, коли президент Назарбаєв приїжджає до Вашингтона - це подія для всього міста.

"Кожен раз, коли президент Назарбаєв приїжджає до Вашингтона - це стає подією для всього міста, скажу вам чесно. Тому що такої кількості політичної реклами, яку дозволяє собі Казахстан в Вашингтоні, мало хто може собі дозволити і мало хто на це просто йде", - сказав Піховшек.

Традиційна "Хронологія дня" з журналістом і телеведучим В'ячеславом Піховшеком.

Подписывайся на NewsONE в Facebook. Узнавай первым самые важные новости.

Loading...