Слухати
Слухати

"Хронологія дня" з Піховшеком (04.01)

05.01.2018

У студії обговорили новину, що погодні умови не дозволили Клімкіну і Габріелю відвідати Донбас, позови Манафорта проти Мюллера і Розенштайна, заяву Макрона, що міжнародне співтовариство повинне тиснути на Іран, статтю в Wall Street Journal щодо летальної зброї для України, бажання Японії змінити конституцію, інформацію, що Угорщина заблокує будь-які санкції ЄС проти Польщі, зустріч митрополита Онуфрія зі звільненими полоненими і їх сім'ями, політичну криза в Ірані, новину, що знайдені викрадені в Чернігові погруддя Коцюбинського і Пушкіна, новину, що Тегеран звинуватив США в розпалюванні протестів усередині Ірану, подорожчання м'ясних продуктів в середньому на 30 відсотків, позицію РФ щодо політичної кризи в Ірані, активність Ірини Геращенко в Facebook та багато іншого.

В'ячеслав Піховшек заявив, що в історії поїздки глави МЗС Німеччини Габріеля на Донбас занадто багато драматизму.

"Взагалі з цією історією, історією поїздки Габріеля на Донбас занадто багато мелодраматичного драматизму, я б так сказав. Як в провінційному театрі...Мелодрама і суміш з драмою. Туман бачте йому заважає. Ще сьогодні було багато заяв на цю тему, як поганому мандрівникові тумани заважали", - сказав журналіст.

Також Піховшек допустив, що Манафорта намагаються змусити дати свідчення проти Трампа.

"Манафорта намагаються примусити дати якісь свідчення проти Трампа і не виключено, що і вигадати факти про співпрацю Трампа з росіянами. Тобто, Манафорта намагаються, навіть можна сказати, їх змусити придумати, притискаючи Манафорта компроматом вигаданим або справжнім зі співробітництва з Партією регіонів. Але Манафорт цю справу прорахував і не дає Мюллеру компромату на Трампа, а навпаки пішов в лобову ", - сказав телеведучий.

Традиційна "Хронологія дня" від журналіста і телеведучого В'ячеслава Піховшека.

Подписывайся на NewsONE в Facebook. Узнавай первым самые важные новости.

Loading...