Слухати
Слухати

Володимир Омелян у "Великому інтерв'ю" з Оленою Кирик (11.08)

11.08.2017

Під час вечірнього ефіру говорили про відставку глави "Укрзалізниці" Войцеха Балчуна і його зарплату на цій посаді, закупівлю нових пасажирських вагонів для "Укрзалізниці", ремонтних роботах на автодорогах України, рівні зарплат в "Укрзалізниці", роботі лоукостерів в Україні, електрокарах в Україні.

Гість програми, міністр інфраструктури України Володимир Омелян заявив, що звільнення Войцеха Балчуна довелося дуже довго чекати.

"Мені приємно, що нарешті голос волаючого в пустелі був почутий і те, що я говорив багато місяців поспіль призвело до логічного результату, що пана Балчуна звільнили. На жаль, довелося занадто довго чекати і тільки, коли вже правоохоронні органи заявили, що порушено десятки, якщо не сотні кримінальних справ, пан Балчун залишив свою посаду", - сказав міністр.

Також Омелян зазначив, що робота нинішнього і наступного керівництва "Укрзалізниці" буде спрямована на надання комфортних умов, як для пасажирів, так і для бізнесу.

Коментуючи майбутній конкурс на посаду глави "Укрзалізниці", глава Мінінфраструктури заявив, що потрібно вибрати найкращого кандидата на відкритому конкурсі.

"Моя єдина вимога до цього конкурсу, щоб кандидат був серед діючих керівників великих компаній. Щоб ми не вибирали якихось no name, розповідали про них легенди, наскільки вони були успішні десятиліття назад. Ми повинні бачити результати сьогодні", - сказав Омелян.

Гість "Великого інтерв'ю" з Оленою Кирик - Міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

Подписывайся на NewsONE в Telegram. Узнавай первым самые важные новости.

Loading...