Слухати
Слухати

Віталій Дикий в програмі "Початок" з Оленою Кирик (09.08)

09.08.2017

У студії поговорили про відставку глави "Укрзалізниці" Войцеха Балчуна, пенсійну реформу, про нові обшуки в редакції видання "Страна. UA", а також про розкрадання на проекті "Стіна".

Нагадаємо, що в середу, 9 серпня глава "Укрзалізниці" Войцех Балчун подав у відставку. Про це заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман на засіданні Уряду. Причиною такого рішення називають особисті причини.

Гість програми, політичний експерт Віталій Дикий заявив, що під час керівництва Балчуна він не відчув якихось змін.

"Змін при Балчуні я не побачив ніяких. Більш того, все яким було, таким і залишилося. Можливо, в якихось напрямках, які є ключовими для України, дійсно змінилися вагони, сервісні умови і тд", - сказав Дикий.

Крім цього, експерт додав, що доля керівників-іноземців в Україні часто буває дивною.

"Доля іноземців, які працюють в Україні, або якимось чином себе реалізують в галузевих економічних програмах в Україні, досить складна, незрозуміла, а також іноді абсолютно неуспішна" - вважає Дикий.

Крім цього, Дикий нагадав, що на Балчуна, незважаючи на слова Гройсмана, все-таки чинився тиск. Зокрема, він нагадав конфлікт з міністром інфраструктури України Володимиром Омеляном.

"За великим рахунком запрошувати на цю посаду іноземця, який хоч і керував невеликою залізничною компанією і вивів її на передові позиції, але це зовсім інше від тієї машини, яку безуспішно очолив пан Балчун", - сказав гість програми.

Крім цього, Дикий нагадав про нещодавні заяви Юрія Луценка щодо корупції в "Укрзалізниці".

Гість програми "Початок" з Оленою Кирик - політичний експерт Віталій Дикий.

Подписывайся на NewsONE в Telegram. Узнавай первым самые важные новости.

Loading...