Слухати
Слухати

Валентин Наливайченко у "Великому вечорі" з Головановим (13.11)

13.11.2017

Увечері на NewsOne обговорили зустріч Волкера і Суркова в Белграді, новину про те, що в місті Сміла тітушки намагалися напасти на Михайла Саакашвілі, конфлікт між антикорупційними органами, новий конфлікт між Угорщиною та Україною.

Валентин Наливайченко заявив, що залучення місії ОБСЄ до переговорів по Донбасу, може допомогти Україні.

"На мій погляд, що може Україні допомогти швидше вирішити питання і миротворців, і наших національних інтересів, до українського формату, це залучення ОБСЄ. Високого представника з аргументами, з доказами агресії, з вимогами звільнити українських заручників", - сказав гість програми.

Також лідер руху "Справедливість" додав, що Україна не бере участі в переговорах Волкера і Суркова, так як там її інтереси відстоює представник США.

"Очевидно, що зараз завдяки США і підтримці, і тому що вони призначили свого посланника Курта Волкера, досвідченого посла з НАТО представляти інтереси, але дуже важливо читати, що американці насправді написали, представляти інтереси США в тому, щоб конфлікт в Україні був вирішений. Саме так обгрунтовує Держдеп місію пана Волкера", - сказав Наливайченко.

Крім цього, за словами Наливайченка, дуже важливо, щоб наступні президентські вибори в Україні пройшли без фальсифікацій, а для цього потрібно очистити ЦВК.

Наливайченко також вважає, що наступним президентом України буде той, кого виберуть українці.

Гість програми "Великий вечір" з Василем Головановим - Наливайченко Валентин, лідер руху "Справедливість".

Подписывайся на канал NewsONE в Youtube. Смотри первым самые важные новости.

Loading...