Слухати
Слухати

Вадим Рабінович у "Великому вечорі" з Кирик (06.12)

06.12.2017

Під час програми обговорили блокування телеканалу NewsOne, акцію протесту під стінами Верховної Ради, проект держбюджету-2018.

Вадим Рабінович заявив, що радикали, які заблокували NewsOne, таким чином розкрутили рейтинг телеканалу до небес.

"Ці дурні розкрутили вам рейтинг до небес. І спасибі їм велике скажіть, щоб таких дурнів було більше. Зараз чудовий рейтинг у каналу, ловіть цю хвилю, показуйте правду людям", - сказав нардеп.

Також, за словами Рабіновича, показувати правду про країну своєму народу - це і є проукраїнська позиція.

Рабінович зазначив, що страшно, що хтось це організував і люди повинні стояти і мерзнути під каналом, заробляючи таким чином собі на життя, замість того, щоб щось будувати.

При цьому депутат додав, що в Європі почали розуміти наші проблеми.

Нагадаємо, що в неділю, 3 грудня невідомі люди в балаклавах заблокували вхід на телеканал NewsOne. Радикали незгодні з редакційною політикою каналу і позицією його власника Євгенія Мураєва. Так звані "активісти" стверджують, що не підуть поки канал не змінить свою редакційну політику, а його власник не принесе вибачення. На події під каналом вже відреагували Петро Порошенко, Арсен Аваков та ряд інших високопоставлених чиновників.

На зв'язку зі студією програми "Великий вечір" NewsOne з Оленою Кирик - позафракційний народний депутат, лідер партії "За життя" Вадим Рабінович.

Подписывайся на NewsONE в Facebook. Узнавай первым самые важные новости.

Loading...