Слухати
Слухати

Вадим Новинський у "Великому інтерв'ю" з Юлією Литвиненко (08.06)

09.06.2017

В ході відвертої бесіди обговорили безліч важливих і актуальних питань, зокрема, йшлося про перспективу дострокових виборів в Україні.

Парламентські вибори необхідні для поліпшення ситуації в Україні, упевнений Новинський. "Чим швидше пройдуть вибори до Верховної Ради, тим краще для країни, тому що цей парламент - це парламент війни. Вони налаштовані тільки воювати, а не будувати і творити", - заявив нардеп.

Крім того, він зазначив, що більшість законопроектів, які приймалися нинішнім парламентом, посилюють розбіжності в українському суспільстві. "Якщо проаналізувати всі законопроекти, які приймає Верховна Рада, то там 70% політичні, спрямовані на конфронтацію, в першу чергу з Росією, але жодним чином не спрямовані на світ і творення", - зазначив Новинський.

Крім цього, політик розповів, як отримав українське громадянство. За його словами, в цьому йому допоміг нинішній президент Петро Порошенко.

"Він, будучи міністром, написав подання на мене, що я гідний того, щоб стати громадянином України", - констатував Новинський.

Також мова йшла про можливий вступ до НАТО.

Народні депутати в четвер, 8 червня, підтримали законопроект, що визначає курс на членство в НАТО як основу зовнішньої політики держави. Даний законопроект під авторством Андрія Парубія та номером 6470 передбачає подальше поглиблення співпраці України з Північноатлантичним альянсом з метою отримання членства в організації. При цьому курс на вступ в НАТО відтепер є основою зовнішньої політики.

Гість програми "Велике інтерв'ю" з Юлією Литвиненко: народний депутат Вадим Новинський.

Подписывайся на NewsONE в Facebook. Узнавай первым самые важные новости.

Loading...