"Хронологія тижня" з В'ячеславом Піховшеком (13.10)

Розміщено: 14.10.2019

У програмі "Хронологія тижня" з В'ячеславом Піховшеком обговорили проведення 14-годинного прес-марафону з президентом України Володимиром Зеленським, заяву Новосад, що з 2020-го року російськомовні школи перейдуть на навчання українською мовою, публічне дистанціювання президента Зеленського від дій Нацради в тиску на телеканали, заяву екс-посла США, що в уряду України є ризик втратити двопартійну підтримку в Конгресі, голосування парламенту Нідерландів за розслідування "ролі України" в катастрофі МН17, проведення підготовчого засідання у справі про напад на журналістку Дарину Білер, підготовку до розведення військ в Луганській області, продовження церковного протистояння в Україні, огляд головних подій тижня в Україні та у світі.

Телеведучий і журналіст В'ячеслав Піховшек підкреслив, що якщо Зеленському дійсно щось потрібно — він займається ручним керуванням, і сам все контролює, а коли не хочеться щось робити — відкладає в довгий ящик.

"Чим більше Зеленський буде говорити, тим більше, порівнюючи його виступи за різний період часу, ми будемо бачити й з'ясовувати спірні моменти. Коли Зеленському дійсно щось потрібно, наприклад, читати щось про себе, дзвонити до Баканова — він займається ручним керуванням, і сам все контролює. Коли йому цього не хочеться, не потрібно чи не варто, як із мовним питанням, він відкладає в довгий ящик, ніби як проблема сама розсмокчеться і сама зникне", - зазначив журналіст.

"Критерієм ефективності Зеленського як президента, як політика, є не його слова, а дії. На словах він ще протягне на рівні своєї популярності. Війна і тарифи - словами не лікуються. Мовне питання вимагає політичного рішення", - додав Піховшек.

 

"Хронологія тижня" з журналістом і телеведучим В'ячеславом Піховшеком.