"Хронологія дня" з Піховшеком (02.07)

Розміщено: 03.07.2018
"Хронологія дня" з Піховшеком (02.07)

Під час програми обговорили теракт ІГ в Джалалабаді в Афганістані, проведення США випробувань ядерної бомби В61-12, засудження правозахисниками закриття портів Італії і Мальти для мігрантів, майбутню зустріч Трампа і Путіна в Гельсінкі, новину, що Іран буде протидіяти ембарго з боку США, крах літака ВПС Бангладеш, новину, що Джон Болтон обговорив втручання у вибори в США і питання Криму з Путіним, введення Канадою відповідних торгових мит проти США, вибух туристичного катера на Багамських островах й інше.

В'ячеслав Піховшек заявив, що сьогодні в програмі прозвучать повідомлення про 40 подій, з яких в режимі бліцу будуть проаналізовані чотири.

Так, Піховшек розповів про вибух в Афганістані.

"Традиційно починаємо з того, що сталося напередодні нинішньої доби між написанням мною вчора ввечері "Суб'єктивних підсумків тижня" і початком доби. І так, до нуля ночі з Афганістану ВВС повідомляє, що в місті Джалалабад на схід від Афганістану стався потужний вибух, в результаті якого загинули 19 осіб. Повідомляють, що більшість загиблих були членами афганської громади сикхів і індусів. За даними представників громади, серед загиблих єдиний кандидат від громади в депутати парламенту Афганістану", - сказав журналіст, і додав, що відповідальність за подію узяло на себе угрупування Ісламська держава.

Традиційна "Хронологія" від журналіста і телеведучого В'ячеслава Піховшека.