"Ранок на NEWSONE": Звернення Порошенка до Верховної Ради (21.09)

Розміщено: 21.09.2018

У студії обговорили виступ Порошенка зі зверненням до Верховної Ради та акцентування ним уваги на важливості модернізації армії і членстві в НАТО, можливе підняття тарифів на електроенергію, підтримку Порошенком ідеї законопроекту про реєстрацію агентів впливу країни-агресора, інформацію, що Тимошенко, Гриценко, Порошенко і Рабінович - лідери президентського рейтингу, разом з "Батьківщиною", "Громадянською позицією" і "БПП", майбутні президентські і парламентські вибори в Україні, новину, що НАБУ оприлюднила листування Володимира Омеляна, новину, що в консульстві Угорщини в Закарпатті видавали українцям угорські паспорти.

Максим Праздніков прокоментував виступ Петра Порошенка в Раді.

"Можна сказати, що це не зовсім початок, а продовження передвиборної кампанії. Є певні досягнення, є певні гасла. Я думаю, що наші глядачі дуже часто зустрічали в місті висять борди", - сказав гість програми.

Також Праздніков розповів про досягнення під час президентства Порошенка. 

"Є досягнення, є дійсно армія, яка на сьогоднішній день, якщо є не зразком, але займає гідне місце серед всіх армій в Європі і в світі. Є певні досягнення по автокефалії з точки зору отримання томосу, є підтримка мови", - сказав гість програми.

Гість програми "Ранок на NEWSONE" з Максом Назаровим і Ангеліною Пичик - політичний і економічний експерт Максим Праздніков.


Підписуйтесь на NEWSONE в Facebook. Дізнавайтесь першими найважливіші новини.