Прямий ефір

"Ранок на NEWSONE": в АП розглядають питання, які не входять до їх функції (13.06)

Розміщено: 14.06.2019

У студії програми "Ранок на NEWSONE" обговорили розгляд в АП варіант введення двопалатного парламенту в Україні, проведення КСУ публічного розгляду справи про законність розпуску Ради, заяву Геруса про те, що Володимир Зеленський не обіцяв зниження тарифів, заяву Реви, що нарахування пені за несвоєчасну оплату комунальних послуг — повна нісенітниця, заяву Держстату, що українці зменшили заборгованість за комунальні послуги у квітні, заяву Клімкіна про те, що вступ України в ЄС через 5-10 років є лише казками, прибуття Єврокомісара в Москву для обговорення транзиту газу.

Політичний експерт Олександр Москалюк дав коментар з приводу того, що в Адміністрації Президента розглянуть варіант введення двопалатного парламенту в Україні.

"Мені здається, що це спроба побачити наскільки суспільство відреагує і вибудувати червоні маячки, за які не можна переходити. І другий момент, мені здається, що ми за цим всім не бачимо багатьох речей які теж відбуваються. Тому що потрібно займатися тим, що безпосередньо може продукувати АПУ. Це те ж саме, коли два тижні тому в АПУ почали розглядати відстрочку ринку енергетики. Це не функція Адміністрації Президента, це речі, які повинні робитися законодавчими органами ", - розповів експерт.


Гості програми "Ранок на NEWSONE" з Едуардом очей і Вікторією Панченко - Олександр Москалюк, політичний експерт і Юрій Чижмарь, народний депутат України, фракція "Радикальна партія".

Підписуйся на NEWSONE в Facebook. Дізнавайся першим найважливіші новини.

Загрузка...