"Ранок на NEWSONE": Трамп натякнув Зеленському, що він повинен сідати за стіл переговорів з Росією (27.09)

Розміщено: 28.09.2019

У програмі "Ранок на NEWSONE" обговорили позбавлення Нацрадою ліцензії телеканал "112 Україна", реакцію Байдена на розмову президентів США і України, оголошення в Кабміні боротьби з корупцією у всіх сферах, перехід України в активну фазу переговорів з МВФ про нову програму кредитів.

Журналіст і політичний оглядач Ірина Гаврилова заявила, що Трамп натякнув Зеленському, що він повинен сідати за стіл переговорів з Росією.

"На жаль, Україна давно є не самостійним гравцем на політичній арені ... Я не думаю, що тут буде якийсь прорив в самостійності, навпаки, Україна буде діяти в тій парадигмі, яку їй нав'язують зовнішні партнери. Так ось склалося, і власне ми бачимо навіть по переговорам з американським лідером про те, що він прямо вже вказує українцям, що потрібно робити, з ким сідати за стіл переговорів, як перемовлятися. Тобто це цілком логічні і правильні поради, проте ці рішення повинна приймати Україна", - зазначила вона.

 

Гості програми "Ранок на NEWSONE" з Едуардом Гльозою і Оленою Зінченко — Ірина Гаврилова, журналіст, політичний оглядач і Олексій Дорошенко, економічний і політичний експерт.


Підписуйтесь на NEWSONE в Telegram. Дізнавайтесь першими найважливіші новини.