"Ранок на NEWSONE": повна ізоляція Росії може підвищити рівень її агресії (05.12)

Розміщено: 06.12.2018

У програмі "Ранок на NEWSONE" обговорили відтворення Генеральною прокуратурою України подій у Керченській протоці, судовий процес проти Віктора Януковича, можливе посилення санкцій проти Росії Європейським Союзом і Америкою, питання проведення виборів в ОТГ, законопроект "Про захист інформаційного простору", скасування рейсів експресу "Київ-Бориспіль", матеріали справи щодо розслідування вбивства Катерини Гандзюк.

Олег Голубенко прокоментував питання ефективності санкцій, що запроваджені ЄС і США.

"Ми повинні розуміти, що санкції мають свою мету, і вона не полягає у розвалі держави-агресора. Варто пам’ятати, що Росія – ядерна держава, тому, в першу чергу, потрібно думати про наслідки", - сказав він.

Говорячи про несправність експресу "Київ-Бориспіль", Віталій Кулик зазначив, що в Україні уже прослідковується певна тенденція з провалами інфраструктурних проектів. Він вбачає причину у так званому "датському підході", тобто у прагненні, незважаючи ні на що, "вписатися" у визначені владою строки.

Багато уваги приділили законопроекту "Про захист інформаційного простору".

"Я вважаю, що голосувати за закриття телеканалів – неприпустимо. У нашій державі право на свободу слова не повинно обмежуватися. Даний законопроект не має ніяких перспектив", - заявив Сергій Лабазюк.

На думку Олексія Рябчина, сьогодні потрібно думати про становище держави, а не акцентувати увагу на справі Януковича.

Гості програми "Ранок на NEWSONE" з Максом Назаровим і Катериною Жуковою – політичний експерт Олег Голубенко, народний депутат України, група "Воля Народу" Сергій Лабазюк, політолог Віталій Кулик, народний депутат України, фракція ВО "Батьківщина" Олексій Рябчин.


Підписуйтесь на NEWSONE в Telegram. Дізнавайтесь першими найважливіші новини.