"Ранок на NEWSONE": Порошенко використовує антиросійську риторику, щоб повернути Україну до 2014-го року (30.11)

Розміщено: 03.12.2018

У програмі "Ранок на NEWSONE" з Максимом Назаровим і Вікторією Панченко говорили про вступ у дію рішення про запровадження воєнного стану, скасування Трампом зустрічі з Путіним, продовження співпраці МВФ з Україною, незважаючи на воєнний стан, курс гривні на валютному ринку, початок роботи  "Kyiv Boryspil Express", оприлюднення СБУ перемовин льотчиків, що обстрілювали кораблі України. 

З Ігорем Петренком згадали про те, що Україна збирається просити турецьку владу закрити протоку Босфор для російських суден. 

"Сумніваюся, що Туреччина закриє вхід у протоки. Це звучит не зовсім реально. Ми розуміємо які відносини між Путіним і Ердаганом, останній навіть виявив бажання бути посередником між Україною і Росією. Тобто він готовий слухати обидві сторони, а не виключно Україну. Тим паче, що ми не змогли остаточно довести, що ситуація в Азовському морі була спричинена односторонньою агресією Росією", - заявив він. 

Стосовно цього питання висловив свою думку і Сергій Биков.

"Я гадаю, що ми можемо розраховувати на Туреччину, адже вона є одним із наших економічних партнерів. Вважаю, що Ердоган зможе запровадити посилений контроль російських суден чи тих суден, що ідуть з російських портів", - сказав Биков. 

Голуб зазначив, що його радує позиція Трампа, який відмовився зустрічатися з агресором.

"Дуже дивно було б, якби очільник держави, що вважається найдемократичнішою у світі, погодився б зустрітися з президентом, який провокує агресію у світі", - зазначив гість. 

Гості ефіру - політолог Ігор Петренко, політичний експерт Сергій Биков, позафракційний народний депутат України Владислав Голуб.


Підписуйтесь на NEWSONE в Facebook. Дізнавайтесь першими найважливіші новини.