Прямий ефір

"Ранок на NEWSONE": парламент голосував за закон, змісту якого не знав (29.11)

Розміщено: 03.12.2018

У програмі "Ранок на NEWSONE" говорили про арешт українських моряків у Криму, саміт G-20, прагнення США закрити будівництво "Північного потоку-2", пропозицію України ввести кораблі НАТО в Чорне море, приведення авіації, кораблів і техніки Державної прикордонної служби України у повну бойову готовність, ситуацію у сфері медицини, статистику онкологічних захворювань.

Віктор Прошкін стосовно ситуації в Азовському морі зазначив:"Не маючи відповідного дозволу, військові кораблі не мали б проходити через цю протоку. Тим паче, ніхто не міг бути певен, що ці кораблі там пройдуть. Варто зауважити, що розвідка працювала неналежно, адже не повідомила про російські сили, які були зосереджені у протоці".

Денис Силантьєв заявив, що має дуже багато запитань до військового командування. 

"Вони знали, якою буде реакція Росії. Це нормально, коли так реагують на проходження по територіальному морю без дозволу, будь-яка держава не могла б такого допустити".

Коментуючи те, що США наполягає на припиненні будівництва "Північного потоку-2", Світлана Кушнір сказала: ""Північний потік-2" буде добудований, незважаючи на супротив американців, бо у ЄС є надто великий економічний інтерес". 

З Олегом Бондарчуком говорили про вплив воєнного стану на проведення виборів в Україні. 

"Воєнний стан не повинен заважати виборам - це чітка позиція нашої фракції", - зазначив він. 

Гриневич заявив, що Супрун допомогла Україні зробити величезний прорив у сфері лікування онкологічних захворювань.

"За її сприяння офіційно закріпили європейські протоколи щодо лікування ракових захворювань. Саме тому з 2017 року у цій сфері лікують за міжнародними стандартами, що є надзвичайном проривом", - сказав він.

Гості програми - політичні експерти Віктор Прошкін, Світлана Кушнір, народний депутат VII скликання Олег Бондарчук, головний лікар, керівник онкологічної клініки "Інновація" Павло Гриневич, народний депутат України, фракція "Радикальна партія" Денис Силантьєв.

Підписуйся на NEWSONE в Facebook. Дізнавайся першим найважливіші новини.

Загрузка...