"Ранок на NEWSONE": люди в бідній, воюючою країні очікують перспективи після виборів (23.07)

Розміщено: 24.07.2019

У програмі "Ранок на NEWSONE" з Олександром Шелестом і Інгою Мезеря обговорили дані ЦВК, згідно з якими явка на виборах до Верховної Ради склала менш як 50%, попередні результат ЦВК, згідно з якими в парламент проходять 5 партій.

Економічний експерт Олексій Дорошенко назвав одну з причин зниження активності голосування виборців — розчарування людей у ​​політиці.

"Якщо ми говоримо про новий парламент, то ми розуміємо, що з кожним роком активність українців падає. Це, з одного боку, притаманне демократіям, коли люди все менше хочуть дотримуватися своїх політичних прав, з іншого боку, це все відбувається на тлі дуже низького рівня життя і розчарування людей у ​​політиці. Люди втомилися, більшість розчаровані і не бачать ніякої перспективи, тому вони зробили свій вибір. Вибір привів до того, що ми вперше в історії незалежної України маємо моновладу. З одного боку, це завжди лякає, тому що будь-яка влада з хорошою людиною це добре, але люди змінюються і ця влада може дістатися тим, хто її не гідний", - зазначив експерт.

 

Гості програми "Ранок на NEWSONE" з Андрієм Павловським і Оленою Зінченко — Олексій Дорошенко, економічний експерт, Кутуєв Павло, професор соціології, Бондаренко Богдан, політичний експерт.


Підписуйтесь на NEWSONE в Telegram. Дізнавайтесь першими найважливіші новини.