Прямий ефір

"Ранок на NEWSONE": КСУ вирішив швидко розглянути справу про розпуск Ради - це може бути спробою торгів (12.06)

Розміщено: 13.06.2019

У студії програми "Ранок на NEWSONE" обговорили завершення в КСУ публічного розгляду справи про розпуск Ради, оприлюднення Київським міжнародним інститутом соціології електоральних вподобань українців, заяву Рябошапки про те, що підписано подання на звільнення Генпрокурора Юрія Луценка, внесення подання президентом про призначення на посаду глави МЗС Вадима Пристайко, заяву ГСЧС, що попередня причина пожежі в Одеській психіатричній лікарні — занесення вогню ззовні, заяву Зеленського, що рейтинг довіри громадян до Верховної Ради складає 4%, 10-го червня завершився термін, коли політичні сили могли висунути своїх кандидатів в народні депутати, заява Держстату про те, що в травні в Україні інфляція зменшилася до 0,7%, питання розвитку сучасних технологій, діджіталізаціі, телекомунікації та інтернету.

Політолог Олексій Якубін зазначив, що КСУ вирішив швидко розглянути справу про розпуск Ради — це може бути спробою торгів.

"Дуже цікавий нюанс що КСУ вирішив так швидко розглянути цю справу. Не секрет, що у нас значна частина справ розглядається роками. Тут дуже швидкий процес. З самого початку в КСУ була можливість цілий місяць вивчати чи відкривати це провадження, але вони дуже швидко це вирішили та почали провадження. Закрадаються деякі думки: чому так відбувається, чи не відбувається з боку частини суддів спроба поторгуватися", - розповів Якубін.

 

Гості програми "Ранок на NEWSONE" з Едуардом Гльозою і Вікторією Панченко — Олексій Якубін, політолог, Олександр Кочетков, політтехнолог і Олександр Федієнко, голова правління Інтернет-асоціації України.

Підписуйся на NEWSONE в Facebook. Дізнавайся першим найважливіші новини.

Загрузка...