"Ранок на NEWSONE": Домовленості про перемир'я на Донбасі (05.03)

Розміщено: 05.03.2018
"Ранок на NEWSONE": Домовленості про перемир'я на Донбасі (05.03)

Під час програми обговорили новину, що в Мінську домовилися про повне і безстрокове перемир'я на Донбасі, демонтаж наметового містечка під Верховною Радою, новину, що правозахисники оприлюднять висновки про те, чи вийшли за межі своїх повноважень поліцейські, заяву Порошенка, що критична ситуація з газом вже позаду, новину, що Газпром хоче розірвати контакти з Нафтогазом, новину, що за польським законом про заборону "бандеризму" першою звинуватили аргентинську газету.

Дмитро Васильєв заявив, що на Донбасі перемир'я відбувається тільки на папері.

"На жаль, перемир'я частіше там відбувалося і продовжує відбуватися тільки на папері, на тих домовленостях, які передаються ЗМІ, але насправді таке перемир'я не відбувається", - сказав гість програми.

Також Васильєв додав, що за інформацією волонтерів, на Донбасі перемир'я порушують бойовики.

"Ті новини, які є кажуть, що порушують бойовики. Ту інформацію, яку отримував від людей, які перетинають лінію розмежування, їздячи в Донецьк, кажуть, що на тій території подають інші новини. Але насправді, волонтери, які їздять по території і допомагають нашим військам, кажуть, що найчастіше порушують бойовики. Точніше, не частіше, а порушують бойовики", - сказав гість програми.

Гість програми "Ранок на NEWSONE" з Максом Назаровим і Андріаною Кучер - Васильєв Дмитро, політичний експерт.