"Ранок на NEWSONE": альтернатива " формулі Штайнмайєра" - це замороження конфлікту на Донбасі (15.10)

Розміщено: 16.10.2019

У програмі "Ранок на NEWSONE" обговорили проведені в Києві політичні акції, відвідування Олексієм Гончаруком виступу української ультраправої рок-групи "Сокира Перуна", падіння рівня підтримки Володимира Зеленського до 66%, заяву Портнова, що просування справи Порошенко зупинили, відкриті 13 проваджень в справі Петра Порошенка у ДБР, заяву Лукаш, що Рябошапка незаконно призначив своїх заступників, заяву Столтенберга, що Україні потрібно надавати більше допомоги від країн-союзників НАТО, заяву "Опозиційною платформи — За життя", що не можна допустити до влади в столиці корупціонерів, заяву Милованова, що переговори з питання нового траншу не зупинили, присудження Нобелівської премії з економіки за боротьбу з бідністю, заяву Гончарука про те, що на поліпшення життя українців не вистачає 150 млрд грн.

Професор соціології Павло Кутуєв заявив, що альтернатива "формулі Штайнмайєра" - це замороження конфлікту на Донбасі.

"Яку альтернативу пропонують учасники протесту? Альтернатива — це збереження статус-кво. Статус-кво полягає в тому, що постійно відбуваються зіткнення на лінії фронту і гинуть наші військовослужбовці. Відповідно, чи зацікавлена ​​Україна у збереженні такого статус-кво, в заморожуванні конфлікту, враховуючи, що конфлікт відбувається на нашій території, те що гинуть наші люди. Відповідно, зовнішня сторона, що стоїть за іншою стороною конфлікту, страждає значно менше, попри всі економічні санкції, які існують проти Російської Федерації. Страждає, в першу чергу, Україна", - зазначив він.

Кутуєв додав, що громадяни також мають право на висловлювання своєї незгоди.

"Я вважаю позитивним явищем, що є політичний лідер, який намагається взяти на себе політичну відповідальність в плані спроб руху до мирного врегулювання. А з іншого боку, громадяни мають право на мирний протест, на висловлювання своєї незгоди", - резюмував гість.

 

Гості програми "Ранок на NEWSONE" з Едуардом Гльозою і Вікторією Панченко — Кутуєв Павло, професор соціології та Скаршевський Віктор, економічний експерт.


Підписуйтесь на NEWSONE в Telegram. Дізнавайтесь першими найважливіші новини.