"Український формат. Післямова" (27.11)

Розміщено: 28.11.2019
"Український формат. Післямова" (27.11)

В ефірі пост-шоу "Український формат. Післямова" з Олександром Шелестом обговорили зростання невдоволення українців діями президента та його команди, підготовку до нормандського формату, зростання ціни на газ, голосування глядачів телеканалу щодо необхідності закупівлі газу Україною у Росії.

Політолог Сергій Годний заявив, що невиконані передвиборчі обіцянки щодо зниження тарифів, відобразяться на рейтингу влади.

"На тлі того, що сьогодні прем'єр говорить про ціну на газ 8 тисяч гривень і ніякого зменшення ціни не буде, багато українців прозріють і зрозуміють, що передвиборні обіцянки не виконані. Тобто вони будуть відчувати себе обдуреними. Я впевнений, що ці результати будуть відображені на рейтингах влади", - зазначив він.

Політолог Олександр Лазарєв сказав, що підвищення ціни на газ можливо, якщо ціна зросте на європейському ринку.

"Вище не буде - це бабка надвоє сказала. Тому що згадаємо "формулу Гройсмана", яка скоро набере чинності, яка знімає верхню межу підвищення (ціни на газ - ред.). Тому вище буде, якщо на європейських ринках вона стрибне", - підкреслив політолог.

Політолог Ігор Рейтерович сказав, що проблема влади в тому, що вона не має спільної позиції щодо газового питання.

"У нас "Нафтогаз" має одну позицію, прем'єр-міністр - іншу, а президент поїде на нормандську зустріч і представить там якусь третю позицію. І це найстрашніше, що зараз відбувається. Тому що три центри прийняття рішень тягнуть туди-сюди, а в результаті ми будемо мати неприємності", - резюмував політолог.

 

Гості студії - Проторченко Тетяна, представник ПП "Суспільно-політична платформа Надії Савченко", Придатний Сергій, політолог, Лазарєв Олександр, політолог, Рейтерович Ігор, політолог.