Прямий ефір

"Український формат. Післямова" (25.03)

Розміщено: 27.03.2020

В ефірі великого політичного ток-шоу "Український формат. Післямова" з Олександром Шелестом обговорили введення урядом надзвичайної ситуації по всій Україні до 24 квітня, 145 підтверджених випадків зараження коронавірусом в Україні, розробку урядом законопроекту підтримки бізнесу і населення в період карантину.

Експерт з питань політик Олександр Солонтай зазначив, що у глави МОЗ Іллі Ємця виходить знаходити компроміс з урядом і робити все можливе для боротьби з коронавірусом.

"Це вже друга публічна заява міністра охорони здоров'я Іллі Ємця, після чого він знаходить компроміси з керівниками країни. Перше його заява була кілька днів тому, що потрібно вводити надзвичайний стан. Він як медик мав на увазі, що ситуацію в країні потрібно повністю взяти під контроль. Але це збалансоване з заявами інших міністрів, які пояснили, що не можуть одномоментно закрити країну. Вони збалансували це введенням надзвичайної ситуації по всій країні".

За совами Солонтая, глава МОЗ підвищує ставки, перекладаючи відповідальність на керівників держави.

"Наступний баланс може бути знайдений в парламенті під час прийняття деяких законів, де може бути посилено його міністерство, виділити йому кошти і розв'язати руки, щоб він був головним в цих діях".

Член політради "Опозиційна платформа - За життя" Максим Невінчаний заявив, що основне завдання сьогодні - допомогти лікарям.

"Основне завдання сьогодні - допомогти лікарям, знайти можливість, щоб вони виконували свій обов'язок, свою задачу. Якщо ми будемо продовжувати грати в політику, застосовувати політичні методи проти біологічної проблеми, то ми отримаємо, що і завжди - нічого".

Член партії "Опозиційна платформа - за життя" Опанащенко Михайло висловив думку, що держава не зможе забезпечити всі виплати по допомозі, які були обіцяні.

"Єдиний вихід зараз - реформувати країну і запустити її в режимі роботи за умов епідемії", - резюмував він.

 

Гості студії - Опанащенко Михайло, народний депутат України VII скликання, член партії "Опозиційна платформа - за життя", Бондаренко Олена, народний депутат України V-VII скликань, Солонтай Олександр, експерт з питань політики, Невінчаний Максим, член політради "Опозиційна платформа - За життя".

Підписуйся на NEWSONE в Facebook. Дізнавайся першим найважливіші новини.

Загрузка...