"Український формат. Післямова" (06.11)

Розміщено: 07.11.2019
"Український формат. Післямова" (06.11)

В ефірі пост-шоу "Український формат. Післямова" з Олександром Шелестом обговорили оцінювання українцями роботи Верховної Ради IX скликання, інформаційні приводи, які цікавлять українців, бійку Геруса і Ляшко, публікацію пранкери "Джокером" листування з депутатами.

Політолог Олексій Якубін вважає, що ЗМІ повинні висвітлювати всі події.

"Я вважаю, що ця частина (новин - ред.), яка пов'язана з оприлюдненням листувань - це теж важливо. Тому що для влади, для однопартійної більшості, теж має бути уроком, щоб зробити самоочищення. А для суспільства це показник, що непотрібно сліпо вірити, потрібно чітко розуміти, що влада приходить, як менеджер, наш найманий працівник", - зазначив політолог.

Політолог Валентин Гладких сказав, що не розуміє за якими критеріями українці оцінюють роботу діючої ВРУ.

"Не можна порівнювати їжаків і літаки. Чи можна їх порівнювати? В принципі, можна. За вагою, швидкостю, по здатності літати, по подоланню відстані за годину, але в даному випадку що ми хочемо порівняти? Що в цій ВРУ стало гірше, ніж в попередній? Я коли згадую попередню ВРУ - це дно", - заявив політолог.

Доктор юридичних наук і академік Віталій Журавський вважає нинішнє скликання парламенту кращий за попередній тільки тому, що вони ще не билися.

"Якби мене запитали, як оцінювати парламент, той краще або цей, то я б утримався від відповіді, а поки що сказав би, що цей краще, хоча б тому, що жодного разу не билися", - резюмував Журавський.

 

Гості студії пост-шоу "Український формат. Післямова" з Олександром Шелестом - Гладких Валентин, політолог, Журавський Віталій, доктор юридичних наук, академік, Решмеділова Олександра, політичний експерт, Якубін Олексій, політолог.


Підписуйтесь на NEWSONE в Facebook. Дізнавайтесь першими найважливіші новини.