"Український формат. Підсумки" (07.12)

Розміщено: 09.12.2018
"Український формат. Підсумки" (07.12)

У політичному ток-шоу на NEWSONE "Український формат. Підсумки" обговорили розслідування розкрадання майна української армії, ріст тарифів на теплопостачання в Україні і тиск на засоби масової інформації.

Дмитро Лінько зазначив: "Про розкрадання майна ЗСУ почали говорити лише тепер, бо до 2014 року це не було нікому цікаво. Всі розуміли, що там відбувається корупція, але це не сприймалося так болісно, бо у військовій техніці не було потреби через відсутність війни".

Сергій Шахов вважає, що всі народні депутати і політики причетні до глобального пограбування армії.

"А тепер ті ж політики хочуть знову прийти до влади, щоб руйнувати державу, а не розбудовувати", - додав він.

"Ми 24 роки тому відмовилися від ядерної зброї в обмін на декларативний папірець. "Свобода" завжди наполягала на оголошенні Україною свого права на відновлення ядерного статусу. Адже сторони Будапештського меморандуму не забезпечили нам недоторканість державних кордонів", - заявив Ігор Мірошниченко.

Олександр Колтунович вважає, що розслідування розкрадання коштів ЗСУ схоже на зведення політичних рахунків.

"Влада, в результаті втрати рейтингу, намагається культивувати і активізувати теми, які стосуються двох кандидатів у президенти, яким виборці довіряють більше".

Куликов сказав: "На системі нашої оборони наживалися усі, при чому, включно нинішньою владою. Це розслідування - піар-кампанія президента".

"Я виступаю за проведення розслідування щодо розкрадання майна у всіх сферах, не лише у військовій. Не потрібно виокремлювати певних персон і звільняти їх від відповідальності за злочинні дії", - заявила Яхно.

Гості програми "Український формат. Підсумки" з Василем Головановим - народний депутат України з фракції "Радикальна партія" Дмитро Лінько, позафракційний депутат України, партія "Наш край" Сергій Шахов, політичний експерт Олеся Яхно, експерт з питань економічної інтеграції Олександр Колтунович, народний депутат України VI скликання Кирило Куликов, народний депутат України VII скликання Ігор Мірошниченко.