Прямий ефір

"Український формат. Передмова" (19.06)

Розміщено: 21.06.2019

В ефірі великого політичного ток-шоу "Український формат" з Василем Головановим обговорили зустрічі президента Зеленського з Макроном і Меркель, ринок землі, партійні списки та рейтинги, розгляд КСУ конституційності розпуску парламенту, тарифи для населення, питання миру на Донбасі, загибель Дмитра Тимчука.

Народний депутат, співголова партії "Опозиційна платформа — За життя" Вадим Рабинович, підкреслив, що зі зміною Порошенко на Зеленського ніяких змін не відбулося і риторика залишилася колишньою.

"Скажіть, що змінилося? Які посадки відбулися навесні? От якщо ви закриєте очі й поміняєте приємний тембр голосу — ви побачите те ж саме, що говорив Петро Олексійович Порошенко. Але змінювався то Порошенко на Зеленського не для того щоб він повторив його, ми хотіли змінити наше життя", - зазначив політик.

Нардеп заявив, що якщо ми підемо на продаж землі закривши очі, то пізніше будемо відчувати глибокий жаль, а землі вже не буде.

"Представник Зеленського — Разумков, сказав від імені нової молодої бригади саму ключову фразу: "Коли ми отримаємо більшість у парламенті, ми будемо в першу чергу продавати землю". І в цей момент, від радості, у Сороса і цієї банди, яка сидить навколо Зеленського, потерли руки. Якби Порошенко, ненависний практично всім населенням, запропонував продати землю — його б викинули й вбили, умовно. Зате нам підсунули тепер красивого, симпатичного Зеленського, щоб він оголосив нам що ми повинні продати землю? Люди, та яка різниця хто це каже, яка різниця хто пропонує нам, злиденній країні, продати власну землю. Для чого? Щоб вони знову прожерли отримані гроші? Я ще раз стверджую, якщо ми на це підемо, закривши очі, то тоді ми опам'ятаємося і скажемо, "шо ми наробили", а землі вже не буде", - висловився Вадим Рабинович.

 

Гість студії — Рабинович Вадим, народний депутат України, співголова партії "Опозиційна платформа — За життя".

Підписуйся на NEWSONE в Facebook. Дізнавайся першим найважливіші новини.

Загрузка...