Прямий ефір

"Український формат". Частина 2 (12.06)

Розміщено: 14.06.2019

В ефірі великого політичного ток-шоу "Український формат" з Василем Головановим обговорили підготовку політиків до позачергових парламентських виборів, представників шоу-бізнесу в партійних списках, з'їзди партій.

Політичний експерт Вадим Карасьов заявив, що на політика потрібно вчитися все життя.

"Гідний хлопець, спортсмен, борець, і його взяли в список "Слуги народу". І кажуть "він пішов в політику", але в яку політику? Він народним депутатом буде, але він не політик. Він хороший спортсмен ... Не всі там можуть бути, в політиці. Розумієте є геніальні футболісти, але вони ніколи не бувають хорошими тренерами. І навпаки, є хороший футбольний тренер, але він був посереднім футболістом", - заявив експерт.

"А у нас — народний депутат і вже політик. Ні! Розумієте, потрібно вчитися все життя, як і на президента, все життя треба вчитися. Ти кожен день складаєш іспит", - підкреслив Карасьов.

На думку політолога Руслана Бортника, команда президента Володимира Зеленського і він сам бореться з системою, яка вже не існує.

"Ми очікували, що президент прийде і сяде за кермо, але він не сів за кермо і не керує країною. Складається враження, що він і його команда намагаються боротися з системою, якої вже не існує, або імітувати боротьбу з системою, яка не існує", - зазначив Бортник.

 

Гості студії програми "Український формат" з Василем Головановим — Мосійчук Ігор, народний депутат України, фракція "Радикальна партія", Ківа Ілля глава Соціалістичної партії України, Бортник Руслан, політолог, Крулько Іван, народний депутат України, фракція ВО "Батьківщина", Карасьов Вадим, політичний експерт, Балабан Ростислав, кандидат політичних наук, Співак Дмитро, керівник платформи "Національна стратегія розвитку", Королевська Наталія, народний депутат України, "Опозиційна платформа — За життя", Луканов Юрій, журналіст.

Підписуйся на NEWSONE в Facebook. Дізнавайся першим найважливіші новини.

Загрузка...