Прямий ефір

"Український формат". Частина 2 (11.03)

Розміщено: 12.03.2020

В ефірі великого політичного ток-шоу "Український формат" з Віталієм Диким і Діаною Панченко обговорили падіння гривні, обвал на світових фондових ринках, заяву Антимонопольного комітету, що стежитимуть за цінами на бензин.

Народний депутат України від фракції "Опозиційна платформа - За життя" Олександр Качний заявив, що світова криза відіб'ється на кожному українцеві.

"Українці не зовсім розуміють, що кожна друга річ на полицях магазинів - це імпортозалежна річ. Тому це відіб'ється на ціні кожного продукту. Нафта, газ, бензин - все це пов'язано з підвищенням ціни".

Народний депутат України, фракція "Слуга народу" Юрій Камельчук заявив, що його не лякає криза. На думку нардепа, Україна вже це переживала.

"Ми готові до кризи, абсолютно все. Цікаво те, якою буде ставка НБУ. І це покаже їх ставлення до країни", - відповів він.

Екс-народний депутат України Надія Савченко, звертаючись до нардепа зі Слуги народу Олексія Устенко, заявила, що Україна вже перебуває в технічному дефолті.

"Я боюся економічної кризи більше, ніж коронавірусу. Я боюся голоду більше, ніж війни. Я знаю, як вижити. Але знаю, що не кожен виживе. Україна неодноразово проходила це все. Україна вже в технічному дефолті. Україна зараз в боргах, як в шовках. Ви хочете віддати борги МВФ українською землею!"

Народний депутат України від фракції "Слуга народу" Галина Янченко зазначила, що рішення про продовження медичної реформи буде приймати новий глава МОЗ Ілля Ємець.

"За реформи охорони здоров'я наша позиція наступна - розвертати країну на 180° напевно не можна. Але перед урядом стоїть завдання подивитися, що було зроблено нормального в реформах, а що ненормального. Завдання перед Іллею Ємцем, що варто запускати, а що не принесе користі".

Народний депутат України від фракції "Опозиційна платформа - За життя" Юрій Павленко вважає, що в Україні необхідно відмовитися від псевдореформ, він вважає, що вони не призводять до покращення життя в країні.

"Потрібно проаналізувати, наскільки вони необхідні і вигідні для країни. І зняти з розгляду закон про земельну реформу, скасувати медичну реформу, і запитати у людей потрібно і це", - сказав він.

 

Гості студії - Співак Дмитро, керівник платформи "Національна стратегія розвитку", кандидат політичних наук, Опанащенко Михайло, народний депутат України VII скликання, член партії "Опозиційна платформа - за життя", Шевченко Євген, народний депутат України, фракція "Слуга народу", Кацман Володимир, журналіст, політичний експерт, Качний Олександр, народний депутат України, фракція "Опозиційна платформа - За життя", Скубченко Олександр, громадський діяч, Камельчук Юрій, народний депутат України, фракція "Слуга народу", Протас Святослав, керівник Державної санітарно-епідеміологічної служби України 2014 - 2016 рр, Власенко Сергій, народний депутат України, фракція ВО "Батьківщина", Савченко Надія, народний депутат України VIII скликання, глава ПП "Суспільно-політична платформа Надії Савченко", Устенко Олексій, народний депутат України, фракція "Слуга народу", Раїм Дмитро, політтехнолог, Менжуліна Євгена, лікар-інфекціоніст, Паламар Ірина, громадський діяч, голова ГО "народний союз", Рева Андрій, міністр соціальної політики 2016-2019 рр., Павленко Юрій, народний депутат України, фракція "Опозиційна платформа - За життя", уповноважений президента України з прав дитини з 2011-2014 р., Янченко Галина, народний депутат України, фракція "Слуга народу", Устенко Олексій, народний депутат України, фракція "Слуга народу", Бондаренко Олена, народний депутат України V-VII скликань, Балашов Геннадій, громадський діяч, Охрименко Олександр, економічний експерт, президент Українського аналітичного центру, Кудряшов Родіон, перший заступник голови Національного корпусу.

Підписуйся на NEWSONE в Facebook. Дізнавайся першим найважливіші новини.

Загрузка...