Прямий ефір

"Український формат". Частина 1 (18.03)

Розміщено: 20.03.2020

В ефірі великого політичного ток-шоу "Український формат" з Віталієм Диким і Діаною Панченко обговорили пандемію коронавірусу в світі, розгляд можливості запуску метро в обмеженому режимі, медреформу, повернення українців з закордону, звернення президента Зеленського до українців.

Політтехнолог Дмитро Раімов прокоментував ідею київської влади відновити роботу метро.

"Якщо ми запустимо зараз метро, ​​то до 2-х мільйонів людей можуть заразитися. Це ж не тільки в Україні такі заходи, по всьому світу".

Народний депутат України, фракція "Опозиційна платформа - За життя" Ренат Кузьмін вважає, що ситуація з метро показує непрофесіоналізм нинішньої влади.

"Метро - це тільки частина проблеми, яка показує, як українська влада справляється з такими викликами як пандемія. Спочатку вони закрили метро. Сказали, що так треба, це правильно, і найголовніше. Зараз вони говорять, що треба відкрити метро, ​​тому що це не так уже і важливо, і не так трагічно. Це говорить лише про те, що нами керують непрофесійні, нездатні на адекватні дії у відповідь люди", - сказав нардеп.

Політолог Руслан Бортник відзначив, що сьогодні ми бачимо непрофесіоналізм на всіх рівнях держави.

"Те, що ми сьогодні бачимо, це елемент деструкції держави. Він давно почався. Непрофесіоналізм на всіх рівнях. Кращі кадри виїхали працювати за кордон або люструвати. Ми пожинаємо плоди цього. Немає системної політики, немає загальних цілей".

Політолог додав, що Зеленський пропонує ті рішення, які не обговорив з Разумковим і депутатами.

"Ці ініціативи потрібно готувати. Проговорювати в системі влади, отримувати фідбек від своєї команди і розуміти чи можна це. Тому що гірші закони - це не погано написані, і навіть не антидемократичні, а ті, які не виконуються. Якщо ці рішення не реалізуються, вони не тільки не приносять поліпшення, але і підривають довіру до влади", - резюмував Бортник.


Гості студії - Камельчук Юрій, народний депутат України, фракція "Слуга народу", Бондаренко Олена, народний депутат України V-VII скликань, Бортник Руслан, політолог, Кузьмін Ренат, народний депутат України, фракція "Опозиційна платформа - За життя", Раїм Дмитро, політтехнолог, Рубан Олег, лікар-епідеміолог, кандидат медичних наук, заслужений лікар України, Сердюк Віктор, голова Всеукраїнської Ради захисту прав та безпеки пацієнтів, Черенкова Марина, спікер Національної платформи примирення і єдності, конфліктолог, Мусій Олег, народний депутат України, VIII скликання, Павленко Юрій, народний депутат України, фракція "Опозиційна платформа - За життя", уповноважений президента України з прав дитини з 2011-2014, Королевська Наталія, народний депутат України, фракція "Опозиційна платформа - За життя".

Підписуйся на NEWSONE в Facebook. Дізнавайся першим найважливіші новини.

Загрузка...