"Суб'єктивні підсумки" (29.10)

Розміщено: 31.10.2019

У програмі "Суб'єктивні підсумки" обговорили 75-ту річницю визволення України від фашистських загарбників, День народження Білл Гейтса, підготовку Радою 9-го скликання законопроекту, який визначить, які онлайн-медіа є ЗМІ, зустріч Зеленського з детективами НАБУ і прокурорами САП, обговорення дій президента в Золотому Звіробій і Федіною, заяву Потураєва, що заклик до вбивства президента не залишиться без реакції, блокування трибуни фракцією "Слуга народу", прийняття закону про штрафування за неперсональне голосування, заяви штабу ООС про початок розведення сил.

Кандидат політичних наук Дмитро Співак заявив, що відео обговорення дій президента Володимира Зеленського в Золотому Звіробій і Федіної - це безодня вседозволеності, грубості, невігластва.

"Огидним відео. Абсолютно антиконституційне відео. У будь-якій демократичній європейській країні дами були б негайно арештовані. Це абсолютно прямі загрози життю глави держави. Це абсолютно прямі заклики до повалення чинної влади. Ви хочете запитати: що кажуть правоохоронці? Нічого. Це ж на" 112 ", ZIK і на NEWSONE наїжджати можна за якісь там заклики. Огидно, з точки зору держави. Абсолютно антіконстітуціонально, в порушенні всього Кримінального кодексу. Є ще третій аспект - це ж жінки ... це якась аморальність, аморальність, це безодня вседозволеності, грубості, невігластва ", - підкреслив Співак.

 

Традиційні "Суб'єктивні підсумки" з кандидатом політичних наук і керівником "Національної стратегії розвитку" Дмитром Співаком.