"Суб'єктивні підсумки" (22.08)

Розміщено: 23.08.2019

У програмі "Суб'єктивні підсумки" обговорили бажання "Слуги народу" очолити 21 комітет в новому парламенті, склад нового парламенту, указ президента Зеленського про спрощення процедури отримання громадянства для іноземців, які захищали Україну, земельну реформу, бажання Трампа повернути Росію в формат G8, зустріч президента Франції Макрона з президентом РФ Путіним, закон про мову.

Народний депутат України Надія Савченко заявила, що дуже важливо, щоб політична сила, якій дали колосальну довіру, не помилилася.

"Цього разу ми будемо мати ту силу, яка буде в країні все контролювати й головне, щоб ця сила не помилилася. Оскільки будь-які помилки почнуть позначатися на українцях дорогою ціною... Оскільки опозиції буде просто не існувати, вона буде чисто формальна, то суспільству потрібно контролюватиме будь-які процеси, які будуть відбуватися в Україні", - зазначила вона.

"Дуже хотілося б, щоб нові технології, країна в телеграмі або Digital-країна не вбила своїх реальних людей, а не з віртуального світу. Для того щоб "Слуги народу" перш за все відштовхуючись від кожного закону, думали про те як це відіб'ється на українцях", - підкреслила Савченко.

 

Традиційні "Суб'єктивні підсумки" з народним депутат України, голова ПП "Суспільно-політична платформа Надії Савченко" Надія Савченко.