"Суб'єктивні підсумки" (21.11)

Розміщено: 22.11.2019

У програмі "Суб'єктивні підсумки" обговорили відзначення в Україні Дня свободи і гідності і шанування пам'яті героїв "Небесної сотні", розслідування вбивств на Майдані, прийняття в першому читанні закону про ринок землі, вручення підозри меру Львова Андрію Садовому про зловживання владою, заяву Зеленського про те, що Тимошенко пропонувала своїх людей на "солодкі" посади в ВРУ, рішення Стефанчука повернути державі всі компенсації отримані на оренду житла, оприлюднення аудіозапису на Telegram-каналі "Трубу прорвало", що глава ОПУ Богдан, можливо, давав вказівки директору ДБР Трубі, визнання Корявченкова автентичності запису його розмови з начальником поліції, листування Олександри Клітіної з Джокером, де вона розкритикувала міністра інфраструктури.

Бізнесмен, громадський і політичний діяч Євген Червоненко підкреслив, що отримання компенсації Стефанчуком за оренду квартири у своєї тещі - ганьба.

"Якось дуже непристойно і погано пахне. Нема багатих і бідних, але є положення. Я розумію, що 20 тисяч гривень чималі гроші, але твоє становище, твій вид - смердить. Це ганьба не тільки для Стефанчука. Можна по-різному поводитися, але це не моветон, це ганьба", - сказав бізнесмен.

Червоненко також прокоментував скандальний аудіозапис голосів, схожих на голоси Романа Труби та Андрія Богдана, щодо розслідувань у справі Порошенко.

"Я не можу зрозуміти, що це за керівник спецслужб, і як у них тече вся інформація. Тобто ви просто розслаблені, вас нічому не вчили, ні правилам секретності для службового користування, ні державного. Якщо ти хочеш прогнутися перед Богданом - розмовляй в закритих приміщеннях. Запросіть фахівців, щоб почистили, поставили захист. А ні, так поїдь до Богдана і віддано подивися в очі, як ти дивився тому ж Порошенку, отримай завдання, але не смішіть країну. Панове, над вами весь світ сміється", - резюмував бізнесмен.

 

"Суб'єктивні підсумки" разом з громадським і політичним діячем, бізнесменом Євгеном Червоненком.


Підписуйтесь на NEWSONE в Telegram. Дізнавайтесь першими найважливіші новини.