"Суб'єктивні підсумки" (20.08)

Розміщено: 21.08.2019

У програмі "Суб'єктивні підсумки" обговорили схвалення Кабміном рішення про затвердження умов та початок концесії морських портів, оприлюднення НАБУ екс-глави НКРЕКП Дмитра Вовка в міжнародний розшук, обрання Юрію Гримчаку запобіжного заходу, візит Нетаньяху в Україну, зустріч Макрона з Путіним, визначення новообраними депутатами персонального складу комітетів, заяву Разумкова про ринок землі.

Керівник "Національної стратегії розвитку" Дмитро Співак вважає, що справа Гримчака не має судової перспективи.

"Абсолютна показуха і черговий пук антикорупційний, в тому числі і Гримчак. Весь тиждень гриміло, що Гримчака зловили. Це що, вершина корупції? Звичайний рішало середньої руки, в Україні таких сотні, користуються прикриттям, дахом. Цей користувався родинними зв'язками з Луценком. у кожного високопоставленого чиновника в Україні є свій Гримчак. І то, вже сьогодні є маніпуляції в слідстві — йому статтю можна застосувати не хабарництво, а шахрайство. І нічого там не буде, у мене відчуття, що вже більше не буде судової перспективи, скоро все затихне", - підкреслив він.

Також Співак зазначив, що Нетаньяху сьогодні грає дуже пристойну роль в геополітичному посередництва.

"Нетаньяху сьогодні грає дуже пристойну роль в геополітичному посередництва. Тому що у нього дуже тісні і пристойні відносини з адміністрацією Трампа і у нього пристойні відносини з паном Путіним, тому що Путін і Росія дуже серйозну роль грають у розв'язанні зовнішньополітичних проблем Ізраїлю.

Крім цього він додав, що неврегульованість військових дій на Донбасі, не дають Європі повномасштабно налагоджувати співпрацю з Москвою. Тому сьогодні передаються меседжі про те, що чим швидше Володимир Зеленський і Володимир Путін сядуть за стіл переговорів, чим швидше вони почнуть шукати шляхи виходу з ситуації, що склалася і шукати компроміси, тим швидше настане мир.


Традиційні "Суб'єктивні підсумки" з керівником "Національної стратегії розвитку" Дмитром Співаком.


Підписуйтесь на NEWSONE в Telegram. Дізнавайтесь першими найважливіші новини.