"Епіцентр української політики. Народ зі своїм слугою". Частина 2 (18.07)

Розміщено: 19.07.2019

У спеціальному форматі програми "Епіцентр української політики. Народ зі своїм слугою" з В'ячеславом Піховшеком і Діаною Панченко обговорили два місяці президентства Володимира Зеленського.

На думку представника партії "Опозиційна платформа — За життя" Іллі Ківи, олігархічний лад в Україні боїться закінчення війни на Донбасі, тому що буде нести відповідальність за свої дії.
 
"Коли закінчиться війна, ми почнемо шукати винних в цій війні. Ми почнемо шукати тих, хто наживався на цій війні. Ось там можуть вилізти зовсім незручні для сьогоднішньої влади і прізвища, і імена", - зазначив політик.

Народний депутат V, VI скликань Анна Герман розповіла, що питання про те, наскільки швидко президент України Володимир Зеленський стане не слугою народу, а ворогом народу, повис у повітрі.

"Минуло лише два місяці, але питання про те, наскільки коротку відстань від слуги народу до ворога народу, висить в повітрі. Тому що ми не побачили нового стилю. Є новий президент, але немає нового стилю керівництва. Президент намагається бути блідою копією і Кучми, і Януковича, і навіть Лукашенко. він намагається діяти тими ж методами, але у нього немає сили, яку мали ті люди, з яких він хоче брати приклад", - зазначила Герман.

Гості студії: Герман Анна, народний депутат України V, VI скликань, Чаплига Михайло, політичний експерт, Кацман Володимир, журналіст, політичний експерт, Шуфрич Нестор, народний депутат України, "Опозиційна платформа — За життя", Ківа Ілля, представник партії "Опозиційна платформа — За життя ", Лукаш Олена, юрист, Решмеділова Олександра, політичний експерт, Мельничук Сергій, народний депутат України, позафракційний, Журавський Віталій, доктор юридичних наук, академік, Куликов Кирило, народний депутат України VI скликання, Балабан Рости слав, кандидат політичних наук, Мосійчук Ігор, народний депутат України, фракція "Радикальна партія", Святаш Дмитро, народний депутат України, кандидат в народні депутати від партії "Опозиційна платформа" За життя ", Якубін Олексій, політолог, Молчанов Кирило, політичний експерт,


Підписуйтесь на NEWSONE в Telegram. Дізнавайтесь першими найважливіші новини.