"Епіцентр української політики. Народ зі своїм слугою". Частина 1 (18.07)

Розміщено: 19.07.2019

У спеціальному форматі програми "Епіцентр української політики. Народ зі своїм слугою" з В'ячеславом Піховшеком і Діаною Панченко обговорили два місяці президентства Володимира Зеленського.

Політичний експерт Вадим Карасьов заявив, що рано вимагати від Зеленського посадок.

"Поки рано вимагати від Зеленського посадок. Ось буде його Верховна Рада, а вона буде його, пропрезидентська, буде його уряд, будуть його міністри. Значить тоді ми побачимо посадки — це реальні наміри або це передвиборний піар", - зазначив експерт.

За його словами, президент цю владу може використовувати для поліпшення якості життя українців.

"У чому надія? Є серйозні наміри і бажання викорінити корупцію, запустити економічне зростання, дати людям полегшення і збагачення, щоб збагачувалася не купка людей, а вся країна, то така влада може бути на благо і навіть елементи авторитаризму люди можуть пробачити. Небезпека в тому, що цю владу можна використовувати в цілях свого якогось нового клану, але прості люди поки хочуть, щоб у Зеленського була ця влада, і він її використовував на благо країни", - резюмував політексперт.

На думку народного депутата України від "Опозиційною платформи — За життя" Нестора Шуфрича, президент країни повинен бути зухвалим, коли мова йде про захист України і українців.

"Президент країни повинен бути зухвалим, коли мова йде про захист України і українців і він не повинен боятися говорити. Те, що на 53-й день він таки зважився поговорити, з одного боку, добре що почав говорити, а з іншого боку, а скільки хлопців можливо вже повернулися б додому. Активність почалася, почали списки готувати, почався діалог і якийсь рух. І сьогодні ми не говоримо, що це ми підштовхнули його, що ми створили конкуренцію, але ми показали, що з Росією можна і потрібно говорити", - підкреслив нардеп.

 

Гості студії: Власенко Сергій, народний депутат України, фракція ВО "Батьківщина", Цибулько Володимир, політолог, Карасьов Вадим, політичний експерт, Шуфрич Нестор, народний депутат України, "Опозиційна платформа — За життя", Ківа Ілля, представник партії "Опозиційна платформа — За життя", Лукаш Олена, юрист, Яворівський Володимир, народний депутат України I, II, IV, V, VI скликань, письменник, Попов Ігор, народний депутат України, фракція Радикальна партія, Мосійчук Ігор, народний депутат України, фракція "Радикальна партія", Герман Ганна, народний депутат України V, VI скликань, Чаплига Михайло, політичний експерт, Раімов Дмитро, політтехнолог, Попов Олександр, народний депутат Верховної Ради України 6-го скликання, екс-голова Київської міської державної адміністрації, екс-міністр ЖКГ.


Підписуйтесь на NEWSONE в Facebook. Дізнавайтесь першими найважливіші новини.