"Протистояння". Раунд 3 (06.09)

Розміщено: 07.09.2019

У студії великого політичного адреналін-шоу "Протистояння" з Василем Головановим і Діаною Панченко обговорили пропозицію "Слуги народу" зобов'язати операторів мобільного зв'язку продавати SIM-карти тільки за паспортами, ініціативу "Слуги народу" провести перепис населення України, ініціативу скоротити кількість депутатів до 300, напрямок народними депутатами до Конституційного суду 7 ініціатив, які стосуються змін до Конституції.

Екс-нардеп України Сергій Мельничук вважає, що якби прийняли закон про заборону випускати корупціонерів під заставу - народ би аплодував.

"Я готовий допомогти вашій команді, але для вашого загравання з людьми, я б перше що прийняв, це щоб корупціонери не змогли втекти з країни і не могли виходити під заставу. Якби ви це прийняли — народ би вам аплодував", - зазначив Мельничук.

Народний депутат України від фракції "Опозиційна платформа — За життя" Олександр Колтунович заявив, що серед поданих законопроектів в комітет не побачив економічного ривка від нової влади.

"Тут пахне плагіатом, як сказали мої колеги по комітету. Йдеться про те, що використані проекти законів, які вносилися міністерствами і Кабміном. Погане тут те, що нова влада повинна була запропонувати новий політичний курс, а прийшли нові-старі обличчя. Що стосується поданих законопроектів, ми ж все з вами очікуємо економічного ривка, а я дивлюся по проектам законів, що його немає ", - підкреслив нардеп.

 

Гості студії - Сергій Мельничук, Юрій Павленко, народний депутат, фракція "Опозиційна платформа — За життя", Марина Бардіна, народний депутат, фракція "Слуга народу", Гео Лерос, народний депутат, фракція "Слуга народу", Віра Савченко, заступник голови ПП "Суспільно-політична платформа Надії Савченко", Олександр Скубченко, громадський діяч, Олександр Колтунович, народний депутат, фракція "Опозиційна платформа — За життя", Михайло Чаплига, політичний експерт, Іван Крулько, народний депутат, фракція ВО "Батьківщина", Георгій Тука, заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій, Надія Сасс, журналіст і телеведуча, Тарас Загородній, політичний експерт, Світлана Кушнір, політичний і економічний експерт, Ігор Рейтерович, політолог.