"Протистояння". Раунд 2 (06.09)

Розміщено: 07.09.2019

У студії великого політичного адреналін-шоу "Протистояння" з Василем Головановим і Діаною Панченко обговорили скасування депутатської недоторканності.

Народний депутат України від фракції "Слуга народу" Марина Бардіна заявила, що країна потребує швидких рішень.

"Для "Слуги народу" рішення по зняттю недоторканності було принциповим. Тому що, в першу чергу, ми розуміємо, що це знімає привілеї з депутатів, по-друге, це не дає можливості людям ховатися за мандатами, які, наприклад, недобросовісно виконують депутатські обов'язки або йдуть туди, щоб сховатися від якихось корупційних оборудок і схем. Тому тут ми свідомо брали на себе відповідальність, щоб зняти недоторканність, зробити це швидко і виконати вимогу суспільства ", - повідомила нардеп.

Народний депутат від фракції "Опозиційна платформа — За життя" Олександр Колтунович сказав, що опитування депутатської недоторканності — це більше політичне рішення, ніж економічне.

"Я розумію навіщо вносить партія" Слуга народу "питання депутатської недоторканності. Я являюсь членом Комітету з економічних питань та сьогодні я бачив 12 президентських законопроектів, які повна туфта. Я дискутував щодо законопроекту про інвестиційну діяльності та інших, я запитав: навіщо ви підставляєте президента? Питання в тому — для чого ви це робите? Для мене виникає логічна відповідь — щоб просто показати медійну картинку, що ми закидаємо реформами. Але ви зрозумійте, що економічний ефект ми побачимо дуже швидко і питання депутатської недоторканності — це більше політичне рішення, ніж економічне", - підкреслив нардеп.

 

Гості студії — Сергій Мельничук, Юрій Павленко, народний депутат, фракція "Опозиційна платформа — За життя", Марина Бардіна, народний депутат, фракція "Слуга народу", Гео Лерос, народний депутат, фракція "Слуга народу", Віра Савченко, заступник голови ПП "Суспільно-політична платформа Надії Савченко", Олександр Скубченко, громадський діяч, Олександр Колтунович, народний депутат, фракція "Опозиційна платформа — За життя", Михайло Чаплига, політичний експерт, Іван Крулько, народний депутат, фракція ВО "Батьківщина", Георгій Тука, заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій, Надія Сасс, журналіст і телеведуча, Тарас Загородній, політичний експерт, Світлана Кушнір, політичний і економічний експерт, Ігор Рейтерович, політолог.