"Протистояння". Раунд 1 (29.11)

Розміщено: 30.11.2019

У студії великого політичного адреналін-шоу "Протистояння" з Василем Головановим і Діаною Панченко обговорили дані КМІС, що рейтинг Зеленського знизився до 52%.

Телеведучий і бізнесмен Андрій Пальчевський заявив, що кадрова політика - слабка сторона Зеленського.

"Найбільша помилка була зроблена в понеділок, коли всі зібралися і було прийнято рішення призначити керівником адміністрації того, хто сьогодні нею керує. Один з сьогоднішніх політиків, номер три або чотири в країні, на моє запитання:  "Це кінець?" Він каже: "Ні, це не біда. Це катастрофа". Кадрова політика - це найслабша у нього, що на регіональному, що на центральному рівні", - повідомив бізнесмен.

Політичний консультант Віктор Таран заявив, що для швидких і радикальних реформ в країні необхідна сильна президентська вертикаль.

"Люди від Зеленського очікували, що він прийде і повністю поламає і змінить систему. В очах людей, він повинен був перевернути шахову дошку і побудувати щось принципово нове. Історія світової політики знає такі моменти, але є єдина умова. Ви не назве ні одну країну світу, де проводилися швидкі і радикальні реформи, якби там не була сильна президентська вертикаль", - підкреслив Таран.

Народний депутат України Ганна Скороход зазначила, що показником рейтингу влади Зеленського стало те, що кандидати в депутати на майбутніх місцевих виборах почали відмовлятися від бренду "Слуга народу".

"У грудні нас чекають місцеві вибори. І у мене знайома працює у виборчій кампанії в ОТГ в Калинівці Броварського району. З 15 кандидатів у депутати, які йшли під брендом "Слуга народу", 11 відмовилися. До того, як зареєструватися в ЦВК, чотири людини, які мають там високий рейтинг, сказали: "Спасибі, ми підемо самовисуванцями, бо "Слуга народу" добре, але вже не дуже". Це великий показник рейтингу", - резюмувала нардеп.

 

Гості студії великого політичного адреналін-шоу "Протистояння" з Василем Головановим і Діаною Панченко - Пальчевський Андрій, телеведучий, бізнесмен, Чаплига Михайло, політичний експерт, Молчанов Юрій, журналіст, медіа-експерт, Тизенгаузен Борис, політтехнолог, Шуфрич Нестор, народний депутат України, фракція "Опозиційна платформа - За життя", Пальчевський Андрій, телеведучий, бізнесмен, Журавський Віталій, доктор юридичних наук, академік, Скороход Анна, народний депутат України, фракція "Слуга народу", Таран Віктор, політичний консультант, Качний Олександр, народний депутат України, фракція "Опозиційна платформа - За життя", Левченко Юрій, народний депутат України VIII скликання, Димов Валерій, політолог, Скубченко Олександр, громадський діяч, Якубін Олексій, політолог, Балабан Ростислав, кандидат політичних наук.


Підписуйтесь на NEWSONE в Telegram. Дізнавайтесь першими найважливіші новини.