Вадим Карасьов в "Великому вечорі" з Діаною Панченко (05.11)

Розміщено: 06.11.2019

У програмі "Великий вечір" з Діаною Панченко обговорили презентацію Держбюджету на 2020 рік, перенесення розведення сил в Петровському, запрошення Зеленського в Вашингтон, заяву міністра інфраструктури Криклія, що Україна не буде відновлювати непідконтрольні території Донбасу, рейтинг президента, заяву Гончарука про проведення перепису населення в Україні в 2020 році, справу прокурора Кулика.

Політолог Вадим Карасьов заявив, що не бачить підстав для припинення розведення військ.

"Зрозуміло, що два постріли це не привід, для того щоб припинити розведення сил. Це відмазка. Напевно, може бути, що ми не готові до ультиматумів, які висуває Путін", - сказав він.

На думку політолога, Трамп хоче запросити Володимира Зеленського в США для того, щоб зробити якісь заяви пов'язані з нормандським форматом або висловити більш активну американську позицію по нормандському формату, що дасть можливість переграти передумови нормандської зустрічі в кращу сторону для України.

"Росія бачить нашу нерішучість, бачить слабку владу, що у неї нечітка лінія, що вона петляє весь час, і починає більш нахабніти, висуває більш жорсткі умови. Можливо з цим пов'язана ця відмазка і відкладання розведення військ", - резюмував Карасьов.

 

Гість програми "Великий Вечір" на NEWSONE з Діаною Панченко - Вадим Карасьов, політолог.


Підписуйтесь на NEWSONE в Facebook. Дізнавайтесь першими найважливіші новини.