Степан Гавриш у "Великому вечорі" з Диким (06.11)

Розміщено: 08.11.2018

У студії обговорили відставку генпрокурора Луценка, створення та функції ТСК по справі Гандзюк, а також госпіталізацію Олени Бережної.

Верховна Рада створить Тимчасову слідчу комісію, за що проголосувало 259 народних депутатів. ТСК буде створено для розслідування нападів на радницю міського голови Херсона Катерину Гандзюк та інших громадських активістів. Головою Тимчасової слідчої комісії буде позафракційний депутат Борислав Береза, а заступником – депутат від БПП Сергій Алєксєєв.

Степан Гавриш висловив свою думку щодо відставки правоохоронних органів: "Мені здається, що заява президента, що відбулася за годину після смерті Катерини Гандзюк, була якась розгублена. Я не розумію, що означає об’єднатися та допомогти правоохоронним органам. Це ж їх функція виявити злочинців, винести підозру, оголосити звинувачення та передати справу до суду. Тому не ми ж маємо об’єднуватись, а президент має жорстко взяти відповідальність".

Гість програми "Великий вечір" в студії NEWSONE з Віталієм Диким – політичний експерт, доктор юридичних наук, перший заступник секретаря РНБО України 2008-2011 рр. Степан Гавриш.


Підписуйтесь на NEWSONE в Facebook. Дізнавайтесь першими найважливіші новини.