Сергій Верланов в "Великому вечорі" з Василем Головановим (07.11)

Розміщено: 08.11.2019

У програмі "Великий вечір" з Василем Головановим обговорили надходження в бюджет за 10 місяців 2019 року, які склали більше 78-ми млрд гривень, закон, який зобов'язує підприємців використовувати касові апарати, презентацію Держбюджету-2020 року, розмитнення автомобілів.

Глава Державної податкової служби України Сергій Верланов підкреслив, що прозоре адміністрування ПДВ дуже важливо.

"На сьогоднішній день не час скасовувати ПДВ. Його транспарентне і прозоре адміністрування дуже актуально, і ті результати, які ми показали за останні три місяці з адміністрування ПДВ, говорять самі за себе, що ми показали досить високий резерв від цього податку", - сказав він.

Верланов зазначив, що електронні РРО можуть змінити бізнес-модель рітейлу.

"З 18 квітня електронні РРО будуть надані для підприємців, які вже його використовують. Тобто, я думаю, що це викличе величезний ажіотаж в торгових мережах, тому що це мобільність. Фактично розраховуватися можна буде в будь-якій частині торгового залу і, можливо, це серйозно змінить бізнес-модель самого рітейлу", - підкреслив він.

За словами голови Державної податкової служби України, програмне забезпечення та його підтримка буде безкоштовним, а доступ до програми РРО може бути здійснено через комп'ютер або смартфон.

 

Гість програми "Великий Вечір" на NEWSONE з Василем Головановим - Верланов Сергій, глава Державної податкової служби України.


Підписуйтесь на NEWSONE в Telegram. Дізнавайтесь першими найважливіші новини.