Решмеділова і Корчилава в "Великому вечорі" з Діаною Панченко (19.11)

Розміщено: 20.11.2019

У програмі "Великий вечір" з Діаною Панченко обговорили судове засідання у справі Ляшка і Геруса, заяву Зеленського про те, що Тимошенко пропонувала своїх людей на "солодкі" посади в ВРУ, оприлюднення Поляковим другої частини розмови членів фракції "Слуга народу" з начальником поліції Кривого Рогу, заяву Зеленського, що на зустрічі в нормандському форматі потрібно домовлятися про деокупацію Донбасу, обміну всіх на всіх і місцевих виборах, заяву Кремля про підготовку підсумкового документу зустрічі.

Політичний експерт Олександра Решмеділова підкреслила, що влада не зробила жодних висновків щодо відкриття імпорту електроенергії з Росії, який пролобіював Андрій Герус.

"У президента безпосередньо запитували під час прес-марафону про те, а чи в курсі президент про ці закупівлі і правки Геруса. Президент сказав: "Я розберуся". Але ми бачимо, що висновків ніяких не зробили. Виток, який зараз набуло це протистояння, мені здається, не останній, тобто це така довгограюча тема", - зазначила вона.

Політичний експерт Бачо Корчилава заявив, що дефіцит електроенергії не в Україні, а в РФ.

"Україна не є країною, яка зазнає труднощів з генерацією електроенергії, не дефіцитна країна, насправді, дефіцитна Росія, в плані електроенергії", - сказав Корчилава.

Решмеділова також вважає, що Україна може іміджево постраждати від закупівлі електроенергії в Росії.

"Ми бачимо, що влада не намагається виправити ситуацію, вона тільки посилює. У цій ситуації, вона, мені здається, ще іміджево нам дуже дорого коштуватиме", - резюмувала експерт.

 

Гості програми "Великий Вечір" на NEWSONE з Діаною Панченко - політичні експерти Бачо Корчілава і Олександра Решмеділова.


Підписуйтесь на NEWSONE в Facebook. Дізнавайтесь першими найважливіші новини.