Нестор Шуфрич в "Великому вечорі" з Василем Головановим (18.11)

Розміщено: 19.11.2019

У програмі "Великий вечір" з Василем Головановим обговорили заяву Богдана, що він розчарувався в "Слузі народу", а у багатьох "слуг народу" почалася "зоряна хвороба", виключення з фракції "Слуга народу" народних депутатів Скороход та Полякова, оприлюднення аудіозапису виключеним з "Слуги народу" Поляковим, на якій його колеги спілкуються з главою поліції Дніпропетровської області, заяву Мосійчука, що Арахамія має громадянство США, а Милованов подвійне громадянство, створення міжфракційного об'єднання в парламенті, створення ТСК для розслідування корупції в Українській асоціації футболу.

Народний депутат від  фракції "Опозиційна платформа - За життя" і глава Комітету ВРУ з питань свободи слова Нестор Шуфрич заявив, що питання про іноземне громадянство народних депутатів потрібно винести на державний рівень і почати розслідування.

"Я думаю, що треба буде готувати звернення до суду щодо встановлення факту, причому вони в суді змушені будуть дати свідчення або можуть скористатися 63 статтею КПК і не давати свідчень проти себе, але ці факти повинні бути встановлені. А ключовий міністр (Айварас Абромавічус - ред.) в правлінні "Укроборонпрому" - це вже питання національної безпеки. Саме тому в цих трьох епізодах ми обов'язково повинні поставити крапку", - підкреслив нардеп.

 

Гість програми "Великий Вечір" на NEWSONE з Василем Головановим - Нестор Шуфрич, народний депутат, "Опозиційна платформа - За життя", глава Комітету ВРУ з питань свободи слова.


Підписуйтесь на NEWSONE в Telegram. Дізнавайтесь першими найважливіші новини.