Михайло Погребинський в "Великому вечорі" з Назаровим (22.03)

Розміщено: 10.04.2019

У студії обговорили робочий візит керівництва "Опозиційної платформи - За життя" в Москву, зареєстрований у Верховній Раді законопроект про обов'язкові теледебати кандидатів у президенти, заяву генерального прокурора Юрій Луценко про те, що посол США в Україні Марі Йованович передала йому список "недоторканних", а також блокування трибуни парламенту лідером Радикальної партії Олегом Ляшко.

Погребинський вважає, що проблеми між Києвом і Москвою не будуть вирішені через кілька тижнів після виборів президента України

"У мене немає ніяких ілюзій, щодо того, що через два-три тижні після виборів зникнуть проблеми у відносинах між Україною і Росією. Розумієте, є питання, на вирішення яких буде потрібно кілька років", - зазначив він.

У той же час він вважає, що наявність політичних проблем ніяким чином не впливає на торгово-економічні відносини держав. Він також навів приклад відносини КНДР і Тайваню.

Гість програми "Великий вечір" в студії NEWSONE з Максимом Назаровим - директор "Київського центру політичних досліджень конфліктології" Михайло Погребинський.