Михайло Погребинський в "Великому вечорі" з Діаною Панченко (26.11)

Розміщено: 27.11.2019

У програмі "Великий вечір" з Діаною Панченко обговорили телефонну розмову Зеленського з Путіним про газове питання і повернення обладнання з кораблів, заяву Зеленського, що Коломойський - не президент України, заяву Скороход, що найближчим часом з фракції вийдуть 11 народних депутатів, підготовку закону про особливий статус Донбасу.

Директор "Київського центру політичних досліджень і конфліктології" Михайло Погребинський заявив, що манера Коломойського демонструвати, що він приймає важливі рішення - працює.

"Я не бачу в цій риториці (Зеленського - ред.) якогось розладу з Коломойським. І взагалі, я не знаю, які у нього там відносини з Коломойським, я тільки бачу, що він виграє суди, які, якби він не був близький до фігури президента, то навряд чи він виграв ті суди. Але це цілком може бути без дзвінка і зусиль з боку Зеленського. Що робить Коломойський, чому він так багато говорить. Він публічно виступає, весь час демонструючи, що він приймає рішення. Насправді, ми не знаємо ступінь його реального впливу, але його манера демонструвати, що він приймає важливі рішення - працює, я не сумніваюся. Багато людей приймають це за чисту монету, зокрема люди, які приймають рішення в судах", - зазначив Погребинський.

 

Гість програми "Великий Вечір" на NEWSONE з Діаною Панченко - Михайло Погребинський, директор "Київського центру політичних досліджень і конфліктології".