Михайло Добкін у "Великому вечорі" з Панченко (04.10)

Розміщено: 04.10.2018

У студії обговорили тиск на телеканали NEWSONE і 112, мовне законодавство в Україні.

Михайло Добкін прокоментував тиск на телеканали NEWSONE і 112.

"Це було продовженням того, що почав президент України, виступаючи з щорічним зверненням у Верховній Раді. Він оголосив привселюдно, на всю країну про те, що він покладе край всьому, що, на його думку, ототожнюється з РФ. Рупорам Кремля він заборонить російську церкву і далі можна продовжувати ще багато його новацій, які мають абсолютно одну ознаку - ознаку наближення виборчої кампанії. Оголосивши про це, він дав фас Верховній Раді, яка сьогодні 229 голосами прийняла це ганебне рішення. При чому, ніхто не приховував, що воно політичне", - сказав нардеп.

Нагадаємо, що раніше Верховна Рада рекомендувала Раді національної безпеки ввести санкції щодо компаній, які входять в структуру власності телеканалів "112 Україна" і NEWSONE. Відповідну постанову (9157) підтримали 229 народних обранців на пленарному засіданні парламенту в четвер, 4 жовтня, трансляцію вів телеканал NEWSONE.

Гість програми "Великий вечір" в студії NEWSONE з Діаною Панченко - Добкін Михайло, народний депутат України, лідер партії "Християнські соціалісти".


Підписуйтесь на NEWSONE в Facebook. Дізнавайтесь першими найважливіші новини.