Леонід Кожара в "Великому вечорі" з Віталієм Диким (18.09)

Розміщено: 20.09.2019

У програмі "Великий вечір" з Віталієм Диким обговорили проведення парламентських слухань на тему: "Безпека діяльності журналістів в Україні" 6 листопада, звернення з проханням каналами NEWSONE, "112 Україна" і ZIK в посольство Іспанії захистити свободу слова в Україні.

Екс-народний депутат України та екс-міністр закордонних справ України Леонід Кожара заявив, що в Україні напади на журналістів не розслідуються, вироків нападникам досі немає.

"У міжнародних інституціях накопичується негативна інформація щодо стану свободи слова в Україні. Напади на журналістів, вбивства як були, так і є, вони не розслідуються, немає вироків. Ми пам'ятаємо резонансні вбивства Олеся Бузини й журналіста з "Української правди" (Павла Шеремета - ред.). Крім цього, Нацрада з питань телебачення і радіомовлення діє в політичному дусі, а не в регуляторному", - зазначив він.

За словами екс-міністра закордонних справ, стан свободи слова і прав і свобод ЗМІ — це яскраве відображення політичного режиму держави.

"Я переконаний в тому, що як раз стан свободи слова і прав і свобод ЗМІ — це найяскравіше відображення політичного режиму і стану прав і свобод людини в цілому", - підкреслив Кожара.

 

Гість студії NEWSONE з Віталієм Диким — Леонід Кожара, народний депутат України V, VI, VII скликань, міністр закордонних справ України 2012-2014 р., глава ОБСЄ 2013 р.