Юрій Єхануров в "Великому вечорі" з Кирик і Диким (07.11)

Розміщено: 08.11.2019

У програмі "Великий вечір" з Віталієм Диким і Оленою Кирик обговорили готовність української сторони до розведення 8 листопада, заяву Пристайко, що Німеччина, Франція і Україна готові до нормандського формату, створення Зеленським Ради з питань свободи слова та захисту журналістів, бійку Ляшко і Геруса в аеропорту, узгодження Кабміном термінів проведення перепису населення, умови "Газпрому" для продовження транзиту російського газу через Україну.

Екс-прем'єр-міністр України і екс-міністр оборони України Юрій Єхануров заявив, що Росії вигідно, щоб транзит газу йшов через Україну як мінімум ще рік.

"Я думаю, що Росія зацікавлена ​​в тому, щоб продовжити транзит газу хоча б на рік. Таким чином, коли баланс транзиту газу буде легше для них із завершенням "Північного потоку-2", то тоді у них буде більше аргументів тиснути на нас. Але весь південний схід Європи кровно зацікавлений в збереженні транзиту. Ми повинні розуміти, що ми несемо відповідальність за ці країни, і це дуже непроста ситуація", - підкреслив Єхануров.

 

Гість студії NEWSONE з Віталієм Диким і Оленою Кирик - Юрій Єхануров, прем'єр-міністр України 2005-2006 рр., Міністр оборони України 2007-2009 рр.